Ccshau: Ccshau rozšiřuje Mou o Českou univerzitu | Čandígarh novinky

Ccshau: Ccshau rozšiřuje Mou o Českou univerzitu |  Čandígarh novinky
Hisar: Zemědělská univerzita Chaudhry Charan Singh Haryana (CCSHAU) a Česká zemědělská univerzita v Praze rozšířily Memorandum o porozumění (MoU) s cílem zlepšit a posílit výzkumné a akademické aktivity na příštích pět let. Podepsáni BR Kamboj a Thomas Subrata, děkan, Ekonomika a management České zemědělské univerzity v Praze. tnn

Nedávno jsme také publikovali následující články

RBU, NMSU MoU rozvíjet strategickou spolupráci

Univerzita Rayat Bahra spolupracuje se Státní univerzitou v Novém Mexiku a podepsala Memorandum o porozumění na podporu akademické excelence prostřednictvím mezinárodních partnerství. Hybridní programy poskytují kvalitní vzdělání napříč obory, z čehož mají prospěch studenti bakalářského i postgraduálního studia.

Hlavní ministr se vysmíval premiérovi a nazval Modiho „kancléřem Univerzity lží“

Hlavní ministr M.K.Stalin zaútočil v Chennai a řekl, že strana Bharatiya Janata Party a premiér Modi zradili Indii. Zdůraznil Modiho korupční praktiky a kritizoval alianci BJP-AIADMK za poškozování státu.

Prezident Kolumbijské univerzity zpochybňuje antisemitismus

Prezident Kolumbijské univerzity Nemat Shafik čelí rostoucímu antisemitismu, brání se kritice, čelí republikánské kontrole a řeší konflikty s Harvardem, UB a MIT. Napětí přetrvává kvůli antisemitismu v kampusu a řešení sporu mezi Izraelem a Hamásem.

READ  Vyzkoušejte tato vegetariánská jídla v České republice

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *