Boston Bruins podepsal s Davidem Pasternakem prodloužení smlouvy o 8 let

Boston Bruins podepsal s Davidem Pasternakem prodloužení smlouvy o 8 let

Útočník Boston Bruins David Pasternak, jeden z nejlepších střelců v National Hockey League, podepsal s BS dlouhodobé prodloužení smlouvy o velké peníze. Osmiletý kontrakt zaplatí „Pasta“ 90 milionů dolarů, což je nejvíce za hráče Bruins a desátý největší v historii NHL, a průměrná roční hodnota kontraktu, 11,25 milionu dolarů, je šestá nejvyšší mezi aktivními hráči NHL. Pastrňák bruslil, 26, v 60 zápasech s Bruins v této sezóně, průměrně 19:48 na ledě na zápas. Vede tým s 42 góly, 38 asistencemi a 80 body. „Větší obrázek tady pro Bruins je, že zavřeli hráče, o kterém vědí, že je jedním z nejlepších hráčů v NHL,“ řekl Josh Brogader ze SportsCenter 5. Šest sezón kromě 2020-21. Také pomohl Bostonu dosáhnout 100 bodů v každé z posledních čtyř kompletní základní části a pomohl dostat se do finále Stanley Cupu v roce 2019. „Jsme přesvědčeni o tom, co naše organizace Davidovi přináší,“ řekl generální manažer Bruins Don Sweeney. „Úspěch, kterého jsme dosáhli – a doufáme, že budeme pokračovat – je toho velkou součástí.“ Pasternak ve středu řekl, že miluje příklad veteránů Bruins Patrice Bergerona, Davida Craigieho a Brada Marchanda, kteří odehráli celou svou kariéru v NHL v Bostonu a jsou jedinými hráči, kteří zůstali z týmu mistrů Stanley Cupu 2011. „Tohle jsou kluci, které Moje kariéra je v podstatě v National Hockey League,“ řekl Pasternak. „Učil jsem se od nich každý den. Odehrát svou kariéru v jednom týmu je neuvěřitelný výkon. To je rozhodně to, co mi při těchto jednáních utkvělo v hlavě.“ Jako křídelník odehrál všech devět sezón své kariéry v NHL za Bruins. Celkem odehrál 570 zápasů, nasbíral 282 branek a 302 asistencí. Je uprostřed své třetí 40gólové sezóny. Rodák z českého Havířova Pastrňák byl původně draftován Bruins celkově 25. v prvním kole vstupního draftu NHL 2014. Pastrňákova nová smlouva ho udrží v Bostonu až do sezony 2030-31 s ročním platovým stropem 11,25 milionu dolarů. . Po této sezóně se mohl stát volným hráčem. Smlouva na 76 milionů dolarů, která byla v té době nejbohatší smlouvou, kterou kdy Boston rozdal, s aktuální bilancí 47-8-5 jsou Bruins zdaleka nejlepším týmem ligy. S 99 body v 60 zápasech je Boston v této sezóně na tempu 135 bodů, což může dobře překonat rekord 132 bodů stanovený Montrealem Canadiens v letech 1976-77. Kromě dlouhodobého zablokování Pastrňáka Bruins získali útočníka Tylera Bertuzziho v dohodě s Detroit Red Wings před páteční uzávěrkou výměny, ale Boston také musel ve čtvrtek umístit útočníka Taylora Halla do zraněné zálohy na delší dobu, což znamená Po návratu do týmu nebude moci do konce března, pokud vůbec. BS také umístil útočníka Nicka Foligna do zraněné zálohy a odvolal útočníka Jacoba Lauka z Providence.

READ  Zelenskyj se setkává s ministry zahraničí České republiky a Rakouska; Diskutujte o další pomoci

Útočník Boston Bruins David Pasternak, jeden z nejlepších střelců v National Hockey League, podepsal s BS dlouhodobé prodloužení smlouvy o velké peníze.

Osmiletá smlouva by „Pasta“ zaplatila 90 milionů dolarů, což je nejvíce za hráče Bruins a desátá největší dohoda v historii NHL.

Průměrná roční hodnota kontraktu, 11,25 milionu dolarů, je šestá nejvyšší mezi aktivními hráči NHL.

Šestadvacetiletý Pastrňák v této sezóně nabruslil za Bruins v 60 zápasech s průměrem 19:48 na ledě na zápas. Vede tým s 42 góly, 38 asistencemi a 80 body.

„Větší obrázek tady pro Bruins je, že zavřeli hráče, o kterém vědí, že je jedním z nejlepších hráčů v NHL,“ řekl Josh Brogader ze SportsCenter 5.

Pastrňák byl nejlepším střelcem Bruins v pěti z posledních šesti sezón s výjimkou ročníku 2020-21. Pomohl také Bostonu dosáhnout 100 bodů v každé z posledních čtyř kompletní základní části a pomohl B dostat se do finále Stanley Cupu 2019.

„Jsme přesvědčeni o tom, co naše organizace Davidovi přináší,“ řekl generální manažer Bruins Don Sweeney. „Úspěch, kterého jsme dosáhli – a doufáme, že budeme pokračovat – je toho velkou součástí.“

Pastrňák ve středu řekl, že miluje příklad veteránů Bruins Patrice Bergerona, Davida Craigieho a Brada Marchanda, kteří odehráli celou svou kariéru v NHL v Bostonu a jsou jedinými hráči, kteří zbyli z týmu mistrů Stanley Cupu 2011.

„To jsou kluci, se kterými jsem vyrůstal, v podstatě moje kariéra v NHL,“ řekl Pasternak. „Učil jsem se od nich každý den. Odehrát svou kariéru v jednom týmu je neuvěřitelný výkon. To je rozhodně to, co mě při těchto jednáních přidrželo.“

Pastrňák, 6 stop-1 a 195 liber, odehrál všech devět sezón své kariéry v NHL za Bruins. Celkem odehrál 570 zápasů, nasbíral 282 branek a 302 asistencí. Je uprostřed své třetí 40gólové sezóny.

READ  Podívejte se na deset gólů od letošních soupeřů UEFA, včetně kopu kol Alli, Pogby stunnera a Schicka uprostřed silnice

Rodák z českého Havířova Pastrňák byl původně draftován Bruins jako celkově 25. v prvním kole vstupního draftu NHL 2014.

Pastrňákova nová smlouva ho udrží v Bostonu až do sezóny 2030-31 s maximálním ročním platem 11,25 milionu dolarů. Po této sezóně se mohl stát volným hráčem.

Video níže: Vysvětlení načasování Pastrňákovy smlouvy

Pastrňákův historický kontrakt přichází necelých 17 měsíců poté, co Bruins podepsali s obráncem Charliem McAvoyem, nyní 25, osmiletý kontrakt na 76 milionů dolarů, což byla nejbohatší smlouva, kterou kdy Boston v té době udělil.

S aktuální bilancí 47-8-5 jsou Bruins zdaleka nejlepším týmem ligy. S 99 body v 60 zápasech má Boston v této sezóně tempo 135 bodů, což může dobře překonat rekord 132 bodů, který stanovil Montreal Canadiens v letech 1976-77.

Kromě dlouhodobé rezervace Pastrňáka získali Bruins před páteční uzávěrkou výměny útočníka Tylera Bertuzziho v dohodě s Detroit Red Wings.

Boston ale také musel ve čtvrtek umístit útočníka Taylora Halla do prodloužené zraněné zálohy, což znamená, že se nebude moci vrátit do týmu až do konce března, pokud vůbec. BS také umístil útočníka Nicka Foligna do zraněné zálohy a odvolal útočníka Jacoba Lauka z Providence.

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *