Bohatý český muž mezi 5 zabit při havárii vrtulníku na Aljašce | Národní zprávy

ANCHORAGE, Aljaška (AP) – Smrtící vrtulník, který nesl průvodce a hosty z chaty, během helikoptéry na pozadí Aljašky zabil čtyři lidi, včetně pilota a zámožného muže z České republiky.

Jediná osoba na palubě byla v kritickém stavu, ale státní jednotky Aljašky v neděli prohlásily, že je stabilní v kotvící nemocnici.

Pět lidí zabitých při sobotní havárii byl Gregory Harmes, 52 let, z Colorada; V neděli byli zastřeleni Peter Kelner (56) z České republiky a Benjamin Larocheiks (50 z České republiky) a Sean McMannani (38) z Kirtwoodu a Zachary Russell (33) z Pilotu v Anchorage.

Mluvčí společnosti Mary Ann Proud uvedla, že mezi pět cestujících byli tři hosté a dva průvodci z horské chaty Tartrillo.

Kellner byl miliardářským podnikatelem a finančníkem v hodnotě více než 17 miliard dolarů Forbes 2020 Seznam nejbohatších lidí na světě.

Proud v e-mailu Associated Press uvedl, že Kelner a Loroche byli „věrnými a častými“ hosty v chatě.

Harmes byl průkopnický průvodce heli-ski na Aljašce a pracoval v chatě mnoho let, řekl Proud. „Greg je jedním z nejzkušenějších průvodců v oboru,“ řekl. Založil také společnost Heli-Sky, společnost, která vede cestování po celém světě.

READ  Nejnovější: ACC v úterý odkládá Waugh Tech-North Carolina

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *