Banijay začíná „Závod o prsteny“; Shutterstock se přesouvá do výroby dokumentů

Endemol Shine Netherlands od Banijay produkovat nový dobrodružný formát

Nizozemská televizní stanice RTL 4 zadala novou sérii realistických dobrodružství, Závod o prstenyz Endemol Shine Netherlands a Banijay Benelux’s Kale Jackhals Productions.

Fotografie (na obrázku) byla pořízena v jordánské poušti a staví proti sobě týmy snoubenců v sérii náročných fyzických a psychických výzev, které prověří jejich těla, jejich důvtip a jejich spojení. Duo, které vyjde jako vítězné, obdrží konečnou cenu za líbánky (s největší pravděpodobností placené).

„Tento úžasný nový dobrodružný formát je působivý v každém aspektu, s epickými výzvami a nádhernými scenériemi,“ řekl James Townley, globální vedoucí vývoje obsahu ve společnosti Banijay. „Spojení konkurence, reality, vztahů a dalších, Závod o prsteny Obsahuje všechny podstatné prvky, které osloví globální publikum.“

Shutterstock Studios přechází na dokumentární produkci

Poskytovatel fotografie Shutterstock oznámil, že jeho kreativní a produkční oddělení Shutterstock Studios se rozšíří do světa původních filmů a dokumentů.

Nová iniciativa vedená Aidenem Darneym, bývalým výkonným viceprezidentem pro média a nyní viceprezidentem a globálním vedoucím Shutterstock Studios, začíná dokumentárním seriálem. Objevit Ameriku, která divákům umožňuje nahlédnout do zákulisí šampiona NASCAR Jimmyho Johnsona, když proplouvá svou druhou sezónou v IndyCar. Osmidílná série je vyráběna ve spolupráci s Carvana, online automobilovým trhem, a je k dispozici ke streamování v celém rozsahu na Stránka Carvana na YouTube.

Druhý dokumentární projekt Shutterstock, výstřel peněz, fotograf celebrit Miles Diggs, aka Diggzy, sleduje muže, který stojí za tak slavnými snímky, jako jsou těhotenské fotky Rihanny. Tento dlouhý dokument zkoumá vznik kultury celebrit v Americe z pohledu Diggzy i z pohledu celebrit, které ji znají zevnitř.

Oba Objevit Ameriku A výstřel peněz Brzy se má dostat do TV a streamovacích služeb. Mezi další projekty patří Shutterstock Studios v různých fázích vývoje a výroby za objektivemarchivní dokument o slavných fotografech, a historie chlapecké kapelykterá zaznamenává vzestupy a pády (a zase zpět) fenoménu teenagerského popu z 90. let.

READ  Česká ekonomika si ve čtvrtém čtvrtletí 2021 vedla lépe, než se očekávalo - Brněnský deník

Scorpion TV zajišťuje mnohonásobný mezinárodní prodej, včetně 22 titulů z České republiky

Londýnský distributor obsahu Scorpion TV uzavřel řadu mezinárodních licenčních smluv s názvem prodeje balíčku 22 titulů televizi Prima v České republice.

Akvizice Primy získala 32 hodin samostatné dokumentace a seriálů, včetně tří titulů ze série Scorpion ‚Search for‘, které se ponoří do tajemství některých z největších historických obrazů. Tři 52minutové dokumenty se zaměřují na díla Leonarda da Vinciho: Hledání panenských skalA Hledání poslední večeřeA Hledání Mony Lisy.

Hledání panenských skal Bylo také vybráno švýcarským vydavatelem RSI Radiotelevisione Svizzera jako součást dohody o třech titulech, která byla dokončena dokumentem pouličních fotografů v New Yorku. vyplňte rámeček (1 x 61 min) a Arrow Media’s 9/11: The Lost Tapes (1 x 47 minut). Konečně dokument o mořském životě oceánská tajemství (1 x 50 min) od AMC ve Španělsku a SVT ve Švédsku.

Scorpion také získal distribuční práva na CBC Documents Ve tvém obličeji (1 x 51 minut) a hudební zvíře (1 x 47 minut), stejně jako dokumenty Ty a já a umění (8 x 30 minut) Od francouzského režiséra Thomase Deschaise.

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.