Evropští velvyslanci překypují investičními příležitostmi v oblasti Hunter

Místopředseda vlády John Barillaro uvedl, že obchodní mise je pátou za poslední tři roky a je součástí cílené investiční strategie, díky níž je regionální NSW preferovanou volbou pro globální investory.

Barillaro uvedl, že dvoudenní návštěva bude zahrnovat prohlídky předních obranných, inovačních a energetických center, včetně BAE Systems Williamtown, Astra Aerolab, Ampcontrol, Bohemia Interactive, Newcastle Institute for Energy and Resources (NIER) a CSIRO Energy Center.

„Nabídka investičních příležitostí v regionu Hunter klíčovým globálním činitelům s rozhodovací pravomocí pomůže navázat nové vztahy s místními společnostmi, napumpovat peníze do místní ekonomiky, vytvořit nová pracovní místa a podpořit růst,“ uvedl Barilaro.

„Globální společnosti projevily obnovený zájem o regionální stát Nový Jižní Wales na základě naší silné reakce na pandemii COVID-19 a již nyní slyšíme od společností, které se snaží rozšířit své činnosti na domácím trhu a investovat do naší technologie.“

Během příštích dvou dnů se delegáti seznámí s nejnovějšími pracemi BAE Systems na F-35 Joint Strike Fighter, stěžejním výzkumu NIER v oblasti zpracování kovů a prvním tajném vrcholu LAVO na světě. Integrovaná hybridní vodíková baterie v Ampcontrol A těžba na světové úrovni , zpracovatelský a vinařský průmysl od společnosti Hunter.

Od září 2018 zajistila cílená strategie přitažlivosti regionálních investic vlády NSW obchodní investice ve výši 268 milionů USD a vytvořila více než 1000 pracovních míst v regionálních NSW.

„Kvalifikovaná pracovní síla společnosti Hunter, přístup na trhy a špičková výzkumná a vývojová centra z ní činí ideální místo pro prosperitu podnikání. Jsem rád, že mohu tento kout světa ukázat potenciálním mezinárodním investorům.“

V delegaci jsou zástupci z Belgie, Chorvatska, Kypru, České republiky, Dánska, Evropské unie, Finska, Německa, Irska, Itálie, Nizozemska, Portugalska, Rumunska, Slovenské republiky a Španělska.

READ  Euro 2020: Dva internacionálové v Dánsku mají neobvyklé spojení s indickým fotbalem

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.