Baldur’s Gate 3 dokazuje, že Mind Flayers lze překonat pomocí „síly přátelství“

Baldur’s Gate 3 dokazuje, že Mind Flayers lze překonat pomocí „síly přátelství“

zveřejněno: 2023-09-30T22:08:58

Aktualizováno: 2023-09-30T22:09:11

Hráč Baldur’s Gate 3 našel knihu dokazující, že Mind Flayers lze porazit „sílou přátelství“ v Larianově podrobném RPG.

Každý, kdo hrál Baldur’s Gate 3, ví, že Mind Flayers jsou ústřední hrozbou, která se týká hráčské postavy a její party.

Hlavním kouskem prologu a hnací silou vyprávění hry je odstranění pulce Mind Flayer z hlavy každého člena party, protože hrozba má přemoci hostitele a časem je proměnit v Mind Flayer.

Článek pokračuje po reklamě

S tak silnou hrozbou, která se rýsuje nad večírkem, mohou být někteří fanoušci překvapeni, když uslyší, že nejsilnějším způsobem akce proti Mind Flayer je působivá skupina přátel, podle jednoho článku ve hře.

Vývojáři Baldur’s Gate 3 prohlašují definici pomocí knihy Mind Flayer

A pošta V subredditu Baldur’s Gate 3 nazvaném „Vývojáři se s touto knihou dostali velmi meta“ sdíleli snímek obrazovky jedné z mnoha herních knih.

Tato konkrétní kniha nazvaná „O psychologické manipulaci a protiopatřeních“ je „komplexním popisem toho, jak nejlépe chránit svou mysl před nevhodnou manipulací (neboli myšlenkovým přepadem).

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a získejte

Méně reklam|Tmavý režim|Herní, televizní, filmové a technologické pořady

Článek pokračuje po reklamě

Podle knihy je jedním z nejlepších protiopatření, které lze proti nestálé mysli podniknout, kromě toho, že se jí úplně vyhýbáme, „posilovat svůj vztah s ostatními“.

Fanoušci si tip ve hře užili, mnozí tuto frázi přirovnávají k běžným tropům v médiích. „Opravdu nám řekli, že můžete porazit Mind Flayers silou přátelství?“ zeptal se jeden z hráčů.

Další fanoušek zareagoval a poukázal na to, že v případě Baldur’s Gate 3 a mocných společníků, které mohou hráči naverbovat, to nevypadá jako klišé. „Když tito přátelé dokážou zabít cokoliv, aby se podřídili, věřím, že je potřeba síla přátelství.“

Jiní poznamenali, že popis byl ve skutečnosti docela mrtvý „Vím, že se všichni soustředí na část ‚nevěřte nestálé mysli‘, ale líbí se mi část ‚potřebujete silné spojence‘, protože v podstatě vývojáři popisují, jak byste měli hrát.“ Hra.“

Zatímco Mind Flayers jsou nepochybně hrozivou hrozbou v celé BG3, tato kniha zdůrazňuje, že malá pomoc od dobrých přátel může hodně pomoci.

Článek pokračuje po reklamě

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *