Atletika Oregonské státní univerzity

Atletika Oregonské státní univerzity
Corvallis, Orež. Oregon State startuje 5:0 poprvé za čtyři roky a bude se snažit prosadit šestkrát v řadě, když se ve 14:00 utká s Western Kentucky.

Beavers a Hilltoppers se utkají počtvrté a poprvé v Corvallisu. OSU a WKU se utkaly třikrát: dvakrát na turnaji NCAA – kde se rozdělili 1:1 s prohrou v roce 1995 a výhrou v roce 2018 – a jednou na výstavě ve Vancouveru v roce 2019, kdy vyhráli Beaver.

Informace o hře

Čas: 14 hodin
Místo: Gil Coliseum
On kouká: Živý přenos ze státu Oregon

Poslouchejte: Beaver Sports Radio Network
Živé statistiky: oregonstate.statbroadcast.com
lístky: beavertickets.com

Počínaje pěti

  • Oregonský stát se snaží pokračovat v hromadění výher v sobotu, kdy budou Beavs bojovat s WKU poté, co zveřejnil listopad 5-0 k zahájení roku.
  • Pátá výhra Beavs byla historická a motivující Scott Rueck S 275 vítězstvími stále vede trenér ženského basketbalu ve státě Oregon
  • OSU se dobře podělil o míč při výhře 79:53 nad Weber State, asistoval u 28 z 32 košů ve hře, kde 11 hráčů mělo alespoň jednu asistenci a šest hráčů mělo 3+.
  • Reaganská piva čin Reaganská piva Věci ve výhře: Získal 24 bodů za 12 doskoků a 4 bloky. To jí dalo pět partií v řadě s double-double
  • Výhra přišla před více než 7 000 místními dětmi z 52 škol v den exkurze na Ohio State University

Kbelík certifikován
Thalia von Olhoffen Připojila se k exkluzivnímu seznamu Beavers z Rueckovy éry, když jako nováček zaznamenala 31 bodů proti USC. Pouze šest dalších Peeves zaznamenalo za posledních 13 sezón více než 30: Jimmy Wiesner, Mary Julich, Alia GoodmanováRuth Hamblin, Kat Tudor a Destiny Slocum. Dokonce i v této prestižní skupině je von Olhoffen nyní sama jako první Bobr pod Rueckem, který ve své kariéře několikrát nastřílel více než 30 bodů poté, co minulou sezónu vzdal 32 bodů ve východním Washingtonu a 41 bodů v Nevadě. Je 10. bobříkem, který ve své kariéře zaznamenal 30 a více bodů 3 nebo vícekrát, a první od Kim Butler (04-06).

Výsadba semen

Navzdory tomu, že vynechala polovinu své první sezóny – a většina hráčů prvního ročníku se většinou musí přizpůsobit univerzitní hře – Timea Gardinerová Zapůsobila na začátku své druhé sezóny. Bývalá McDonald’s All-American zaznamenala svůj první double-double proti UC Davis s 16 body a 13 doskoky. Je také na druhém místě v týmu v bodování a doskoku s 9,6 body a 7,4 deskami na zápas.

Peeves z celého světa

Oregonský stát v to doufá Pláž Martha (Německo), Kelsey Reese (Austrálie), Susana Ano (Kolumbie) a Dominika Burová (Česká republika) jsou další z dlouhé řady mezinárodních bobrů, kteří získali ocenění All-Pac-12. Čtyřnásobný výběr všech ligy Tanja Kostic (Švédsko) byl první Beav internacionál s názvem All-Pac-12, později následovali hráči jako Marie Julisch (Německo) a Ruth Hamblin (Kanada), dva centry, které byly vyhlášeny jako nejlepší. Pac-12 Defenzivní hráč roku během svého působení v Corvallis.

Naše mise

Oregonská atletika se o to snaží Build Hvynikající Aoriginální Pátýmyšlenkový sstudent-ASportovci (Go Peeves).

READ  Sport v televizi: Sobota 21. května 2022

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *