Co pro sport znamená každý krok anglického čtyřstupňového plánu uvolnění uzamčení?

Předseda vlády Boris Johnson stanovil plán, jak zmírnit omezení blokování zavedená v Anglii s cílem omezit šíření koronaviru.

Zde Palestine News Agency zkoumá, jak znovu zavést populární sporty a zúčastnit se živých akcí.

Krok 1 – 8. března a nejdříve 29. března

Od 8. března se lidé mladší 18 let mohou ve škole účastnit sportu v rámci znovuotevření vzdělávacích zařízení od tohoto data nebo v rámci komplexního sponzorství.

Od 29. března, druhé části prvního kroku, se mohou znovu otevřít venkovní sportovní zařízení. Mohou být použity skupinami až šesti lidí, přičemž skupiny různých bublin se zavázaly k sociálnímu distancování.

V této fázi se mohou vrátit i organizovaní dospělí a venkovní sporty pro děti, na které se nebudou vztahovat omezení shromažďování.

Krok 2 – nejdříve 12. dubna

Vnitřní rekreační zařízení, jako jsou tělocvičny, lze znovu otevřít, ale používají se pouze samostatně nebo jako součást domácího balíčku.

Děti budou moci navštěvovat jakékoli vnitřní aktivity, včetně sportu, bez ohledu na okolnosti.

READ  Red Bull KTM se v roce 2021 připravuje na udržení své dráhy a vyřazení významného konkurenta

Plán také definuje duben jako datum, kdy testovací události začnou testovat, jak vylepšené testování a další opatření mohou umožnit bezpečný návrat diváků k událostem bez nutnosti sociálního distancování se.

Krok 3 – nejdříve 17. května

  • Větší venkovní posezení: max
  • Menší venkovní prostor: maximálně 4000 nebo 50% kapacity
  • Vnitřní místa: max.1000, 50% kapacity

Davy se mohou vrátit na sportovní stadiony. Pro větší venkovní prostory to může znamenat až 10 000 lidí; U menších venkovních prostor by limit činil 4000 nebo 50 procent, podle toho, která hodnota je nižší; U vnitřních míst by kapacita byla maximálně 1 000 nebo 50 procent, podle toho, která hodnota je nižší.

Lze obnovit i halové sporty pro dospělé.

Krok 4 – nejdříve 21. června

Anglické utkání Euro 2020 by se mohlo hrát proti České republice 22. června před velkým davem (Nick Potts / Pensylvánie)

Místa plné kapacity jsou možná v závislosti na úspěchu pilotních akcí. V tomto kroku je záměrem „odstranit všechna zákonná omezení sociálního kontaktu“.

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *