Apple vysvětluje, proč je iPhone 12 vždy bezpečný pro použití ve Francii, iOS 17.1 řeší nestandardní testování, které nevedlo k žádnému problému

Apple vysvětluje, proč je iPhone 12 vždy bezpečný pro použití ve Francii, iOS 17.1 řeší nestandardní testování, které nevedlo k žádnému problému

Pamatujete si příběh o omezení radiace iPhonu 12 mimo Francii? Mysleli jsme si, že záležitost je vyřízena, ale Apple trochu ztratil znalosti o tom, jak uspokojit regulační orgány země.

Abych to shrnul:

  • Francouzské úřady rozhodly, že iPhone 12 již nepřekračuje limity testu vystavení radiaci v den, kdy Apple zastavil výrobu iPhonu 12 a představil iPhone 15.
  • Apple tento problém bagatelizoval a zároveň uznal, že na řešení situace bude spolupracovat s regulátory
  • Apple jako řešení problému předložil francouzským regulačním orgánům k posouzení aktualizaci softwaru
  • Francie s reformou souhlasila a upustila od hrozby stažení všech iPhonů 12 prodaných v zemi

Apple nyní zveřejnil úplné shrnutí toho, co se přesně dělo se situací v oblasti radiačního limitu ve Francii. Apple říká, že schválená oprava softwaru bude součástí iOS 17.1, jakmile bude k dispozici. iOS 17.1 je aktuálně ve vývoji a veřejném beta testování.

Zde je shrnutí poskytnuté společností Apple:

iOS 17.1 obsahuje aktualizaci pro iPhone 12 pro uživatele ve Francii, aby vyhovovala tomuto specifickému testovacímu protokolu, který vyžaduje nízkou spotřebu energie, když je mimo tělo na stabilním povrchu.

iPhone 12 již nebude zvyšovat povolenou spotřebu, když detekuje stav mimo tělo, jako je sezení u stolu. V oblastech pokrytí, kde je celulární signál slabý, může tato změna vysílacího výkonu antény vést k mírnému snížení celulárního výkonu v některých případech použití mimo provozovnu. U velké většiny uživatelů se neočekává, že zaznamená žádný efekt.

Podívejte se na úplné vysvětlení od společnosti Apple tady.

FTC: K vydělávání příjmů používáme automatické přidružené odkazy. více.

READ  Sonic Frontiers 'Open Zone' vypadá jako každá hra s otevřeným světem

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *