Red Wings souhlasí s tříletou smlouvou s Jacobem Franou | buvolí sportySOUBOR – Útočník Detroitu Red Wings Jacob Frana je viděn během zápasu hokejové NHL proti týmu Columbus Blue Jackets v Columbusu v Ohiu v sobotu 8. května 2021. Red Wings a Franna se dohodli na tříletém kontraktu v hodnotě 5,25 milionu dolarů na sezónu, vyhýbání se arbitráži. Tým oznámil dohodu v úterý 10. srpna 2021 s omezeným volným hráčem.


Paul Vernon


Autor: LARRY LAGE AP Hockey Writer

Detroit Red Wings a křídlo Jacob Frana se v úterý dohodli na tříletém kontraktu 5,25 milionu dolarů na sezónu, vyhnuli se arbitráži.

Pětadvacetiletý Čech Vrana vstřelil v minulé sezóně za Red Wings v 11 zápasech osm gólů a tři asistence poté, co ho těsně před tím vsítili ve velkém tahu. NHL Obchodní termín. Washington Capitals poslali Frannu, Richarda Bannicka, 2021 v prvním kole a 2022 do Detroitu za Anthony Manthou.

A Franna v minulé sezóně nasbírala 36 bodů v 50 zápasech. Během pěti sezón zaznamenal 84 gólů v kariéře a 168 asistencí. Poté, co v minulé sezóně zaznamenal ve Washingtonu tři góly v 11 zápasech za Red Wings.

Capitals draftovali Vranu s výběrem číslo 13 v roce 2014, dvakrát před centrem Detroitu Dylanem Larkinem.

Red Wings nedávno znovu podepsali levého křídelníka Tylera Bertuzziho na dvouletou smlouvu na 4,75 milionu dolarů, přičemž si zachovali dalšího klíčového hráče pro své úsilí o obnovu.

Generální manažer Steve Yzerman využil svého místa mimo čepici mimo sezónu, když zachytil stoupajícího brankáře Caroliny Hurricanes Alexe Nedelijkoviče, aby si v draftu vybral číslo 94 a práva na volného agenta Jonathana Berniera. Detroit podepsal s Nedeljkovičem dvouletou smlouvu na 6 milionů dolarů, což je jen málo na poradu s 25letým hráčem.

READ  NHL podepisuje smlouvu o ruském sportovním sázení se sázkovou společností Liga Stavok

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *