Apple přestává prodávat základní model iMac Pro, který je uveden jako dostupný „do vyprodání zásob“

Na znamení, že iMac Pro je na cestě ven, Jediný aktuálně dostupný model Nákup na webu Apple Store je základní konfigurace 4 999 $ „do vyprodání zásob“. Jako první nahlášeno 9to5Mac, Všechny konfigurace na zakázku pro iMac Pro byly odstraněny z webových stránek společnosti Apple (ale stále mohou být k dispozici u maloobchodníků třetích stran, jako je Amazon). Řekni Apple hrana Jakmile bude základní model vyprodán, iMac Pro již nebude k dispozici.

Screenshot ze seznamu Apple Store pro iMac Pro 6. března 2021
Kim Lyons / The Verge

Není divu, že Apple vyřadil iMac Pro; Objevily se dobře zásobené zprávy, že tomu tak bude Představujeme přepracovaný iMac A vylepšení Mac Pro někdy v tomto roce. Bloomberg Zmínil jsem se v lednu Že se oprava zbaví „brady“ ve spodní části obrazovky a má plochý zadní design.

Společnost Apple oficiálně nepokládala ukončení iMacu Pro, ale je neobvyklé, že společnost používá ve svých produktových seznamech „dokud nedojdou zásoby“. Mezitím je to 27 palců IMac byl spuštěn v srpnu Je to solidní volba, kterou Apple říká, že je oblíbená u profesionálních uživatelů iMacu.

Apple, město, kat Spuštěn IMac Pro V roce 2017 se zaměřením na hraní her, virtuální realitu, úpravy a špičkovou grafiku. Poprvé byl představen na celosvětové konferenci vývojářů v tomto roce, kde jej Apple označil za „nejvýkonnější Mac všech dob“, který měl nahradit Mac Pro je zastaralý Čára.

Aktualizace 6. března 10:15 východního času: Přidá podrobnosti od společnosti Apple

READ  Telefony Pixel mohou v nouzových situacích automaticky nahrávat a nahrávat video

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *