Apple Card je nyní k dispozici v aplikaci Wallet

dříve v tomto roce, 9 až 5 Mac Zjistěte, na čem Apple pracoval Změňte značku iTunes Pass na „Apple Account Card“ V aplikaci Peněženka s iOS 15.5. Ačkoli o této funkci není žádná zmínka v oficiálních poznámkách k vydání pro iOS 15.5, Apple Account Card je nyní k dispozici a je k dispozici uživatelům s nejnovější verzí operačního systému.

Karta Apple Account Card nahrazuje iTunes Pass, což byl průkaz, který si uživatelé mohli přidat do aplikace Wallet, aby si zkontrolovali zůstatek svého Apple ID. Karta obsahuje QR kód, který umožňuje zákazníkům nakupovat produkty v maloobchodních prodejnách Apple.

Nyní mohou zákazníci místo procházení používat svůj zůstatek Apple ID jako běžnou kartu Apple Pay se svou kartou Apple Account Card. Uživatel tak místo toho, aby musel při nákupu v Apple Store ukazovat QR kód, bude moci dokončit nákup pomocí Apple Pay. Kredit lze samozřejmě použít také k nákupu aplikací, filmů a předplatného služeb Apple.

Zůstatek na vašem účtu lze použít k nákupu produktů, příslušenství, aplikací, her a dalšího online nebo v obchodě pomocí Apple Pay.

Další výhodou Apple Account Card je to, že je nyní snazší získat přístup ke svému zůstatku Apple ID. Zatímco iTunes Pass musí být ručně přidán do aplikace Wallet prostřednictvím App Store, karta Apple Account Card se automaticky objeví v aplikaci Wallet. Jediné, co musíte udělat, je kliknout na tlačítko „+“ a dokončit nastavení kliknutím na „Přidat účet Apple“.

Jedna věc, kterou je třeba mít na paměti, je, že karta je viditelná pouze uživatelům, kteří ji mají Disponibilní zůstatek na jejich Apple ID.

Zdá se, že tato funkce je postupně zaváděna uživatelům používajícím iOS 15.5. Podařilo se vám přidat vaši Apple Card do aplikace Wallet? Dejte nám vědět v komentářích níže.

FTC: K vydělávání příjmů používáme přidružené odkazy. více.


Podívejte se na 9to5Mac na YouTube pro další novinky Apple:

READ  Co to je a jak se vám hraje? : NPR

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.