Hráč Malagy La Rosaleda hraje se Španělskem v Lize národů České republiky

Hráč Malagy La Rosaleda hraje se Španělskem v Lize národů České republiky

La Rosalida z Malagy bude hostit zápas Španělska s Českou republikou v Lize národů. Foto: Joao Quaresma

Španělsko Zápas Ligy národů s Česká republika se bude hrát na stadionu Malaga Stadion La Rosalida dne 12. června

Jmenovací komise Královská španělská fotbalová federace (RFEF)Byl vydán ve čtvrtek 17. února s velkým oznámením pro fotbalové fanoušky v Malaze a Andalusii obecně.

Dva oficiální zápasy španělského mužského fotbalového týmu se budou konat v Andalusii. Vyplývá to z loňské smlouvy o spolupráci podepsané s ministerstvem školství a tělovýchovy na dobu čtyř let.

malaga La Rosalida Je to jeden ze dvou stadionů, kde se tým Luise Enriqueho utká, Španělsko se totiž 12. června utká s Českou republikou. Ještě předtím se 2. června utkají v Seville s Portugalskem. Stadion Benito Villamarin.

Španělská reprezentace dosud odehrála v Malaze pouze dva oficiální zápasy. Jeden z nich byl v roce 1973, kdy Řecko porazilo Řecko 3:1 v kvalifikačním zápase mistrovství světa v roce 1974 v Německu. Poté v roce 1982 porazila Island 1:0 a kvalifikovala se na mistrovství Evropy ve Francii 84.
Několik přátelských zápasů se konalo v La Rosaleda: proti NDR prohrál 0-1 v roce 1980; CZ, 1-2 1988; Rakousko, 2-3 1990; Finsko, 2-0, 1994; Francie, 1:0 v roce 2008; Venezuela, 5-0, 2012; a Kostarika, 5-0 v roce 2017, krátce před mistrovstvím světa v Rusku.
Javier Imbroda, andaluský ministr školství a sportu, poznamenal, že s tímto jmenováním si „všichni andaluští fanoušci budou moci užít španělský národní tým. Andalusie je jednou z jeho hlavních scén a je s velkým potěšením, že Královská španělská fotbalová federace , se svým prezidentem Luisem Rubialesem, opět důvěřuje na naše domácí hřiště pro zápasy.“ oficiální.“
Ačkoli se dohoda konkrétně zaměřila na La Cartuja v Seville jako hlavní místo pro 24 zápasů zahrnutých v dohodě, ponechala otevřenou možnost pro další sportoviště a další andaluská města uspořádat zápas, protože tyto dva zápasy se budou konat v Benitu. Villamarin a La Rosaleda “, vysvětlil Emproda, jak bylo uvedeno malagahoy.es.

_____________________________________________________________

READ  Memphis Festival v květnu ohlašuje první události: hudbu, jídlo, filmy a další

Děkujeme, že jste si přečetli, a nezapomeňte se podívat na týdeník Euro, kde najdete všechny aktualizované místní a mezinárodní zprávy, a nezapomeňte, že nás můžete také sledovat na Facebook A Instagram.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *