Tasty Steve a James Chen odhaleni jako komentátoři pro Street Fighter 6


Capcom právě odhalil dva nové herní komentátory, kteří se objeví ve Street Fighter 6: Steve „Tasty Steve“ Scott a James Chen.

Tyto dva doplní anglicky mluvící komentátor Jeremy „Vicious“ Lopez a japonský herní komentátor Aru. Podívejte se na odhalený trailer níže.

To bylo odhaleno na panelu komentátorů Evo 2022 Street Fighter 6 v pátek večer. Po několika minutách úvodů se komise zabývala tím, že na jevišti bylo jen pár prázdných židlí. Přistoupili k zabalení přívěsu, aby odhalili Chena i Scotta, než je přivítali, aby se k nim připojili.


Chen poznamenal, že je to do značné míry v souladu s jeho dlouholetým snem stát se animovaným hlasovým hercem, ale dále uvedl, že tento konkrétní projekt by mohl být lepší.


Zde v upoutávce můžete slyšet některé klipy, které uslyšíme při hraní Street Fighter 6 (je zde možnost vypnout komentáře ve hře, pokud chcete). A ano, znáte ochrannou známku Jamese Chena „Zabiješ?“ Rozhodně je zahrnuta.Čas ukáže, zda Capcom plánuje přidat další komentátory do Street Fighter 6 před jeho uvedením někdy v příštím roce pro PlayStation 4/5, PC a Xbox Series X/S. Je třeba se ptát, zda budou nabízeny další jazyky nebo ne. Více japonských komentátorů.


Dejte nám vědět, co si o tomto odhalení myslíte. Čí hlas nejraději slyšíte při hraní SF6?You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.