American Bridge: „Jak moc je vaše snížení daní?“ Plus čtyři další otázky od Rona Johnsona

Jako Ruth Conniff z University of Wisconsin Examiner napsal dnes ránoA Ron Johnson „nedávno potvrdil, že osobně těžil ze změny daňového řádu, kterou zaplatil v roce 2017.“

Ale „neřekne, kolik peněz“ tyto daňové úlevy „osobně stály“.

Obyvatelé Wisconsina si zaslouží vědět, jak moc Johnson snížil daně. Zde jsou některé z otázek, na které musí Johnson odpovědět:

1. Kolik jste vy a vaše rodinná firma ušetřili na daních po změnách republikového daňového řádu v roce 2017?

2. Myslíte si, že je vhodné a etické, aby člen Kongresu využil své pravomoci ke změně legislativy, aby obohatil sebe a své největší dárce?

3. Vy Řekl minulý týden Dárci ušetřili peníze pomocí daňových dobropisů, které jste jim zajistili. O kterých dárcích jste konkrétně mluvili a byli jste s nimi v této věci v kontaktu?

4. Proč jste to dříve udělali? Lžeš a popíráš, co jsi od něj slyšel Dárcovské kampaně a zároveň lobbují za změny daňového řádu, které jim přinesly užitek? ProPublica Nahlášeno Že vaše výzva ke změnám v návrhu zákona byla alespoň částečně přímou reakcí na tlak dárců kampaně.

5. Dva z největších podporovatelů vaší kampaně, miliardáři Dick Ohlin a Diane Hendricks, Údajně uloženo Stamilionové daně díky vašim legislativním manévrům. Mluvil jste s nimi někdy o tom, jak jim zajistit ty daňové úlevy?

Přátelský tisk, PDF a e-mail
READ  Nicola Sturgeon: Jak Skotská národní banka chce, aby se Spojené království po nezávislosti Skotska nadále stahovalo | Politika | Zprávy

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.