Apple Silicon je nepohodlná pravda

Skutečné odstranění MacBooků ze strany Wirecutteru z kategorie „nejlepší notebooky“ je posledním důkazem nedávného trendu, kterého jsem si všiml, kdy recenzenti nevysvětlitelně přestali srovnávat notebooky Wintel s MacBooky od Applu. porovnat
ArsTechnica recenze Surface Laptop Go 2 Od tohoto měsíce jim Recenze Surface Book 2 2017. Aktuální recenze zahrnuje pouze jiné notebooky Wintel v benchmarcích, zatímco recenze zahrnuta z toho roku 2017 MacBook.

Pokud paměť funguje, bylo zahrnutí počítačů Mac do srovnání mezi PC a PC ještě před několika lety tak nějak standardem. Nechápu, proč to někteří recenzenti v poslední době přestali dělat. Je to proto, že si recenzenti nemyslí, že mohou do určité míry porovnávat notebooky x86 a ARM? Zdá se mi to snadné. Bojí se, že zobrazení MacBooků, které předčí notebooky Wintel, vyvolá dojem, že jsou v jablečné tašce? Nechápu proč. Fakta jsou fakta a mnoho lidí si bez ohledu na to potřebuje nebo chce koupit notebook s Windows.

Nemohu se ubránit otázce, zda v myslích mnoha recenzentů MacBooky oni byli Počítače již dlouho používají Intel, a tak přestaly být počítači, jakmile Apple přešel na používání vlastního křemíku.

Jsem si docela jistý, že Wellborn měl napoprvé pravdu: recenzenti ve zdánlivě neutrálních příspěvcích se obávají opakování zjevné pravdy o x86 vs. Apple křemík – že křemík Apple snadno zvítězí v obou provedeních. A Efektivita – nebude oblíbená u velkého segmentu publika. Apple Silicon je velmi nepříjemným faktem pro mnoho počítačových nadšenců, kteří nemají rádi Macy, takže je začali popírat, jako například vědci z Fox News a Klimatická změna. Jednoduše. Neexistuje žádné jiné vysvětlení pro vynechání MacBooků ze srovnání jako Ars Technica.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.