Sydney přichází o hlavní film s Chrisem Hemsworthem kvůli zablokování COVID

V Sydney se snižuje produkce dalšího velkého filmu, protože Netflix přesunul produkci thrilleru s Chrisem Hemsworthem do východní Evropy kvůli pokračujícímu zablokování.

Zdroj blízký produkci, který ale není oprávněn veřejně komentovat, uvedl, že krize a pandemie omezení COVID-19 znamenají, že pokračování akčního thrilleru 2020 již nelze natáčet. těžba V Sydney před listopadem, kdy mělo začít natáčení pro Hemsworth Rozzlobený, další dávka v šílený max Franšízové ​​podnikání.

Pokračující uzavírka v Sydney vedla k tomu, že se produkce jednoho z filmů Chrise Hemswortha přestěhovala do Evropy.připisováno jemu:Kate Geraghtyová

„Bohužel se zdravotními omezeními a zablokováním COVID potřebujeme jiné místo,“ řekl zdroj.

Přestože byla filmová produkce povolena v rámci pandemických omezení, zdroj uvedl, že zkoumání míst a zobrazování filmových operací zahrnujících velké filmové štáby je „riskantní“ a „logisticky velmi obtížné“.

stažení

Místo toho zdroj uvedl, že film bude uveden v Praze v České republice.

Ztráta Hemsworthu je ranou pro pověst Sydney jako centra filmové a televizní produkce, Vzpamatovává se ze zrušení amerického filmu počátkem tohoto měsíce dny vzdávání se V hlavní roli Natalie Portman a podle románu Eleny Ferrante.

Netflix má stále naplánováno vydání řady produktů v Austrálii, včetně vysoký žal Natáčení se plánuje v Sydney ještě letos. Nicméně další produkty jako např skutečná dušeA neuctivý Bez názvu rom-com s Victoria Justice a Adamem Demosem se bude natáčet v Queenslandu.

Mluvčí Labor Arts Walt Secord uvedl, že zrušení na poslední chvíli bylo pro toto odvětví „kopou do guráže“.

READ  Taraji B Henson říká, že je „vrakem“ po smrti svého milovaného psa K-Ball

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.