Amazon plánuje zpoplatnit Alexu v červnu, pokud vnitřní spory nezdrží její obnovení

Amazon plánuje zpoplatnit Alexu v červnu, pokud vnitřní spory nezdrží její obnovení
Přiblížit / Amazon v září ukázal budoucí schopnosti generativní umělé inteligence Alexa.

„Pokud to nevygeneruje příjmy, Alexa má potíže.“

Středeční citace od anonymního zaměstnance Amazonu Zájem o obchod Zpráva vykresluje ponurý obraz. Amazon potřebuje svou další předplatitelskou verzi Alexa, aby zvyšoval příjmy způsobem, který u jeho hlasového asistenta nikdy předtím neviděl.

Amazon odmítl žádost Ars o komentář ke zprávě. Úvodní citát v tomto článku ale mohl pronést každý, kdo za poslední rok hlasové asistenty sledoval. Všichni hlasoví asistenti mají problémy se zvýšením příjmů, protože lidé mají tendenci používat hlasové asistenty pro základní dotazy, jako je kontrola počasí, spíše než transakce.

Amazon oznámil plány na zvýšení využití a zájmu o Alexu spuštěním verze umělé inteligence, o které řekl, že jednoho dne bude vyžadovat předplatné.

To vede k otázce: Zaplatili byste za používání Alexa? Amazon bude čelit výzvě, jak přesvědčit lidi, aby změnili způsob používání Alexa, když najednou platí měsíční sazbu, aby umožnili toto bezprecedentní chování.

Zdá se, že pracovníci Amazonu to považují za překážku. „Někteří zpochybňovali celý předpoklad zpoplatnění Alexa,“ uvedl Insider s odkazem na anonymního zaměstnance Amazonu: „Například lidé, kteří již platí za existující službu Amazonu, jako je Amazon Music, nemusí být ochotni zaplatit další peníze. „Pro přístup k nejnovější verzi Alexa.“

„Existuje napětí kolem toho, zda lidé za Alexu zaplatí, nebo ne,“ řekl údajně anonymní pracovník Amazonu.

Alexa založená na předplatném měla být původně vydána v červnu

Amazon veřejně nepotvrdil datum vydání svého produktu AI Alexa. Ale zpráva Insider s odkazem na „interní dokumenty a lidi obeznámené s touto záležitostí“ uvádí, že Amazon plánuje vydat svůj vlastní plán předplatného 30. června. Plány toho, co Insider řekl, by se však jmenovaly „Alexa Plus“ a byly postaveny na technologii „Remarkable Alexa“, mohou být zpožděny kvůli četným vývojovým výzvám.

READ  Kde prodat všechny věci, které máte ve hvězdném poli

Podle zprávy byla technologie Remarkable Alexa testována 15 000 zákazníky a v současné době funguje pro konverzaci, ale „zkresluje odpovědi a často poskytuje zbytečně dlouhé nebo nepřesné odpovědi“.

V září David Limb, senior viceprezident Amazonu pro zařízení a služby, prokázal, že Alexa rozumí složitějším příkazům, včetně toho, že Alexa již nepožaduje výzvu „Hey Alexa“ a schopnost porozumět více žádostem pro více aplikací pomocí jediné mluvené fráze. .

Insider uvedl: „Nová Alexa stále nesplňuje standardy kvality očekávané pro Alexa Plus,“ dodali tito lidé s odkazem na technické problémy a složitost přepracování Alexy.

„stará omezení“

Podle zprávy lidé pracující na původní Alexě trvali na použití toho, co již vytvořili pro standardního hlasového asistenta s placenou verzí, což vedlo k technologické inflaci a „vnitřní politice“.

Nativní Alexa je však založena na modelu přirozeného jazyka, který má více částí, které dělají více věcí, ve srovnání s masivním, masivním jazykovým modelem generativní AI Alexa.

Nyní se říká, že produkt Alexa s umělou inteligencí přechází na novou technologii, aby se vyhnul „starším omezením“, která dnes Alexa ukládá, ale to pravděpodobně věci zdrží.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *