Marie Osmond debutovala na prvním místě v žebříčku Billboard Classic Crossover Albums s „Unexpected“

Mary Osmonds Unexpected, vydané prostřednictvím Oliveme LLC a BFD/The Orchard, debutovalo na prvním místě v žebříčku klasických crossover alb Billboard a na šestém místě v žebříčku klasických alb Billboard po vydání 10. prosince. Ve svém šestém desetiletí jako umělkyně pokračovala v dosahování milníků své kariéry s novým albem, které je nyní k dispozici na CD, vinylech a digitálních platformách. Kupte si nové album tady.

„Zatímco Osmondová na tomto novém albu posunula své vokály do pozoruhodných výšin, hudební ikona tak učinila kvůli fanouškům, kteří jí umožnili dosáhnout (lidí) vysoko.“ Unlimited byl také věnován Osmondovu otci, který povzbuzoval svou dceru, aby následovala svou vášeň a zpívala každý styl hudby, který milovala.

Umělkyně nominovaná na Grammy oslavila týden vydání svým vystoupením v GMA3 a poskytla dojemnou projekci filmu Louis Armstrong What a Wonderful World. Osmond se také připojil k „The Dr. Oz Show“ a předvedl „The Prayer“ s Danielem Emmettem, který se dostal do finále America’s Got Talent v „The Kelly Clarkson Show“.

Osmond oznámila album, které spoluprodukovala s Jerrym Williamsem a Davem Ritsasem, vydáním hlavního singlu „An Unexpected Ballad“ z písňového a tanečního hitu. S divadelními tituly, které zahrnují Annu Leonowensovou v broadwayské inscenaci Král a já, Osmond také hraje čísla z Into the Woods, West Side Story, The Sound of Music a dalších.

Neočekávané verše pro dobu, kdy hudba žila dál s úžasnými orchestry a dirigenty. Osmonda, který má za sebou 20 let operního výcviku, doprovází Symfonický orchestr hlavního města Prahy na albu, které obsahuje písně v italštině, francouzštině a češtině. „S jasností a nenuceným hlasovým tónem se Osmond pohybuje od silných po jemný (Parade)“ ve skladbách jako „Nessun Dorma“ z italské opery Turnadot.

Osmondův třetí sváteční film pro život, A Fiancé for Christmas, byl nedávno uveden jako součást každoročního seriálu It’s A Lifetime Great Lineup. Lifetime oslavila premiéru filmem Mary Osmond Merry Film Marathon, který zahrnuje její předchozí filmy Road Home for Christmas a The Christmas Edition. Vánoční snoubenec má být znovu vysílán 22. prosince.

READ  Lubbock Symphony Orchestra hostí Českou filharmonii Brno v Buddy Holly Hall

Osmond strávil šest ikonických desetiletí v zábavním průmyslu jako úspěšný zpěvák, televizní umělec, herec, autor, podnikatel a veřejný mluvčí. Je zlatou a platinovou multi umělkyní, vítězkou CMA a má na svém kontě několik nejprodávanějších singlů a alb Billboard a tři bestsellery New York Times. Osmond přivítal miliony lidí po celém světě prostřednictvím televize, rádia, filmu, literatury, živých koncertů a Broadwaye.

Marie Osmondová strávila šest pozoruhodných desetiletí zábavou, vystupovala jako úspěšná zpěvačka, televizní performerka, herečka, autorka, podnikatelka a veřejná mluvčí. Pokračovala v udržování své důležitosti a zůstala okamžitě rozpoznatelnou postavou po celém světě. Její debutový singl „Paper Roses“ se dostal na první místo ve dvou žebříčcích Billboard, což je čin, který ji nejen zařadil mezi elitní třídu hudebních honorářů, ale okamžitě ji vynesl k mezinárodní hvězdě.

Je umělkyní, která se prodává za několik zlatých a platinových titulů a je vítězkou CMA, a má na svém kontě několik singlů a alb, které se umístily na předních příčkách Billboardu, a tři nejprodávanější knihy New York Times. Prostřednictvím televize, rádia, filmu, literatury, živých koncertů a Broadwaye pozdravila miliony lidí po celém světě. Osmondovo nečekané nové album obsahující operu, Broadway a nadčasové klasiky je nyní k dispozici. Unexpected navazuje na její Top 10 Billboard Country album Music is Medicine.

Poslechněte si nové album zde:

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *