První „monitory do uší“ Logitech pro hraní her stojí 50 $

Po upuštění high-end Pro X Wireless Loňská sluchátka Logitech přeřadila rychlost díky svým prvním kabelovým obrazovkám do uší (IEM) pro hraní her. G333 stojí 50 $, je dodáván ve třech barvách a je zaměřen na hráče, kteří hledají kompaktnější (a možná i pohodlnější) střih ve srovnání se sluchátky přes uši. Jistě, volba kabelových sluchátek je pohyb vlevo, který není v souladu se zbytkem trhu, který zahrnuje mnoho Sub- $ 100 Bezdrátový A možnosti. Ale možná o to jde.

Pokud to zní povědomě, je to proto, že byly technicky inzerovány Cesta zpět v říjnu Jako součást skupiny zboží Logitech K / DA. Zdá se, že jde o upgradovanou verzi sluchátek Logitech Oculus 2, která byla vydána v září. Tentokrát existují některé znatelné změny, včetně mikrofonu – který obsahuje základní tlačítka, která se podle vás zapnou a pozastaví, ovládají hlasitost vašich konverzací a delší kabel. Logitech říká, že nikdy neohrožují kvalitu zvuku díky duálním zvukovým ovladačům, jeden pro výšky, střední pásmo a druhý pro basy. Vzhledem k tomu, že se jedná o spodní hranici cenového spektra IEM, musíme vidět, jak dobře to zní.

G333 je dodáván s 3,5 mm jackem a adaptérem USB-C, takže je můžete připojit k prakticky jakékoli konzoli, od Xbox, PlayStation a Nintendo po PC a mobilní telefony – a dokonce Google Stadia. Živé barvy (stříbrná / světle fialová, černá / jasně modrá, fialová / žlutá) dodávají nádech rozmanitosti. Sluchátka dnes můžete získat online na adrese Logitech Je to skupina maloobchodníků.

READ  Google pracuje na zvýšení výkonu rozšířené reality na telefonech Android se dvěma fotoaparáty

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *