Aktualizace F-Zero 99 (v1.1.0) přidává tento týden nový režim „Classic Racing“

Aktualizace F-Zero 99 (v1.1.0) přidává tento týden nový režim „Classic Racing“

Nintendo oznámilo, že vydá novou aktualizaci pro Battle Royale Racer F-Zero 99 na Switch Online, jejíž vydání je naplánováno na… 29. listopadu.

Speed ​​​​Demons se mohou v průběhu hry těšit na nové režimy a práce Verze 1.1.0. Nový režim je „Classic Racing“, kde si budete moci užít online bitvy se stejnými pravidly jako F-Zero na Super Nintendo.

Stejné oznámení podrobně popisuje tato pravidla a vysvětluje, jak bude hřiště používat „stejný poměr obrazovky“ jako klasická verze hry (4:3). Počet hráčů je omezen na 20 hráčů, nelze použít Spin Attack a Skyway, byl odstraněn powermetr boost z KO a upravena funkce turbo.

V této aktualizaci Nintendo také přidává „kartu štěstí“, která zaznamenává pořadí a stroje použité v pěti závodech. Pokud se na konci pěti závodů vše shoduje, odemknou se další ceny. V neposlední řadě Nintendo říká, že bude pokračovat v „malých aktualizacích“ F-Zero 99, aby se zlepšil celkový zážitek.

F-nula

Až Nintendo vydá tuto aktualizaci a úplné poznámky k opravě v angličtině, určitě je budeme sdílet zde na Nintendo Life. Tato aktualizace následuje po novinkách z října, kdy Nintendo oznámilo King League a „poslední nové skladby“ pro F-Zero 99.

READ  O další hře Battlefield se říká, že bude hrdinskou střílečkou a fanoušci z toho nejsou nadšení

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *