19 nových úmrtí a 1 378 nových pozitivních případů – termín

Nedělní aktualizace: v neděli a andělé Krajský úřad veřejného zdraví oznámil 6 nových úmrtí z Koronavirové onemocnění– 19 a 979 nových pozitivních případů.

Počet dnes hlášených úmrtí a potvrzených případů může odrážet zpoždění v hlášení o víkendu. V současnosti je ale prý hospitalizováno 604 obyvatel kraje COVID-19.

Sobota: v sobotu a okres Los Angeles Ministerstvo veřejného zdravotnictví oznámilo 19 nových úmrtí na Covid-19 a 1378 nových pozitivních případů.

Počet dnes hlášených úmrtí a potvrzených případů může odrážet zpoždění v hlášení o víkendu. Ale v tuto chvíli je údajně hospitalizováno 605 obyvatel okresu s Covid-19.

Výsledky testů na Covid má nyní k dispozici více než 9 230 000 lidí, přičemž 15 % je pozitivních. Dnešní denní míra pozitivity testu je 1,0 %.

Ministerstvo veřejného zdraví okresu Los Angeles v pátek potvrdilo, že do konce tohoto roku nebudou zrušeny příkazy k utajení a očkování. na 80 % se nedostaneme [vaccination] „Toto je jedno ze čtyř opatření, která musíme přijmout, abychom zrušili omezení,“ řekla ředitelka veřejného zdraví Barbara Ferrerová, která dodala, že „toto je jedno ze čtyř opatření, která musíme dodržovat.“

Minulé pondělí téměř každý vnitřní veřejný prostor v Los Angeles – včetně kin, koncertních sálů, vnitřních restaurací, tělocvičen, barů, nákupních center, velkých venkovních akcí a některých městských budov – začal pro vstup vyžadovat doklad o očkování proti Covid-19. aplikace nového povolení začne až 29. listopadu.

Městský zákon SafePassLA patří mezi nejpřísnější svého druhu ve státě a vztahuje se na všechny starší 12 let, kteří žijí a/nebo pracují v kraji. Mezi přijatelné formuláře pro ověření očkování patří očkovací průkaz vydaný americkým centrem pro kontrolu a prevenci nemocí nebo podobná dokumentace; Kopie očkovacího průkazu nebo fotografie uložené v telefonu nebo elektronickém zařízení; Osobní digitální záznam o očkování proti Covid vydaný státem Kalifornie nebo podobné dokumenty vydané jurisdikcí jiného státu, místní nebo zahraniční vlády nebo soukromou společností; a dokumentaci o vakcíně Covid od poskytovatele zdravotní péče.

READ  Curiosity rover najde vymazané skvrny skalního dříví a odhalí stopy

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.