15 nejlepších rockových a metalových dramatických filmů 90. let

15 nejlepších rockových a metalových dramatických filmů 90. let

Naše cesta minulostí rocku a metalu na velké obrazovce nás zavede do 90. let, éry, která nám poskytla zábavné výlety na velké obrazovce do 70. let, kdy se děti jen snažily vidět KISS nebo Aerosmith, do 80. let očima. se zlomeným srdcem svatební zpěvačky a dokonce i pohledy na rockovou hudbu optikou… Moderní 90. léta v těžkém Seattlu, duší hladovějící Dublin nebo boj proti převzetí společnosti v hipsterském obchodě s nahrávkami.

Byla to éra rokenrolových filmů, která nás naučila zpochybňovat autoritu a bojovat za naši vizi. A čas si uvědomit, že často přicházejí druhé šance.

Stejně jako u předchozích filmů v této sérii je třeba poznamenat, že zde probírané filmy jsou dramata, která se buď odehrávají v rockovém světě, nebo využívají rockovou a metalovou hudbu jako hlavní dějový bod ve vývoji příběhu. Biografie, koncertní filmy a dokumenty rockového hudebníka budou rozebrány jinde.

Přečtěte si více: 15 nejlepších rockových a metalových dramat roku 2000

z Wayneův svět na Svatební zpěvákKaždému může vyhovovat něco málo. Připojte se k nám a přemítáme o 15 nejlepších rockových a metalových dramatech 90. let.

15 nejlepších rockových a metalových dramatických filmů 90. let

Pojďme naplánovat rockový film 90. let.

Zdroj galerie: Chad Childers, Loudwire

Nejlepší rocková a metalová dramata 21. století

Zdroj galerie: Chad Childers, Loudwire

READ  Yemi Akinime Daily: Japonský miliardář Yusaku Maezawa si pro lunární cestu SpaceX vybral českého Nigerijce, Odasu

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *