Všechna pracovní místa jsou v Eroski na Mallorce bezpečná

Všechna pracovní místa jsou v Eroski na Mallorce bezpečná

Aeroskey, Mallorca.

Eroski má nového investičního partnera na Baleárských ostrovech, českého miliardáře Daniela Křetínského, který je také významným akcionářem PLC J. Sainsburyho. Společnost to potvrdila Všichni zaměstnanci si udrží práci„Essential“, což řekl ředitel Eroskiho Baleárských ostrovů Alfredo Heraise.

Eroski uzavřela dohodu o partnerství s investiční holdingovou společností EP skupina společností z České republikyMezi její činnosti patří Baleárské ostrovy a Katalánsko. Eroski na Baleárských ostrovech je součástí Cecosa Supermercados a je součástí Supratuc 2020.

Aeroskey Hledáme partnera od konce roku 2019, který by posílil finanční strukturu skupiny a její pozici ve společnostech.

„Toto je nejlepší možná volba a zákazníci si nevšimnou změn,“ řekl Hiraz, který zdůraznil, že Eroski bude i nadále dodržovat svůj závazek vůči místním produktům a dodavatelům.

Dohoda o partnerství znamená, že Eroski bude schopen splácet Dluh 315 milionů eur Na konci roku 2021 a opětovném zahájení investic a činnosti.

Eroski má obchodní síť od 107 supermarketů a 72 franšízantů Na Baleárských ostrovech zaměstnává 2 500 lidí.

READ  Rakousko tvrdí, že problém Afghánistánu v Evropě nevyřeší - EURACTIV.com

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *