Zprávy Google zobrazují reakce iMessage jako emotikony

Nejnovější aktualizace Google Messages připravuje nový způsob, jak se vypořádat s nepříjemnými zprávami reakce iMessage, které se často objevují ve smíšených skupinových chatech.

Aktualizace: Tato funkce se již pro některé začala zavádět, což nám umožňuje vidět ji v akci.

O APK Insight: V tomto příspěvku „APK Insight“ jsme rozbalili nejnovější verzi aplikace, kterou Google nahrál do Obchodu Play. Když tyto soubory dekompilujeme (v případě aplikací pro Android nazývané soubory APK), můžeme v této nápovědě vidět různé řádky kódu v možných budoucích funkcích. Mějte na paměti, že Google může, ale nemusí dodávat tyto funkce, a naše interpretace toho, co jsou, může být neúplná. Pokusíme se však umožnit těm, kteří se chystají skončit, aby vám ukázali, jak by vypadali, kdyby nabíjeli. S tímto vědomím pokračujte ve čtení.

Reakce iMessage jako emotikony

Každý fanoušek Androidu má jistě alespoň jednoho kamaráda s iPhonem, který trvá na používání Feedbacku, i když nepoužíváte iMessage. V těchto případech budete dostávat dlouhé zprávy v těchto řádcích:

Líbil se obrázek

Zdůrazněte „Jsme na cestě“

Ve skupině iMessage jsou to jednoduché reakce, ale ve smíšených konverzacích je odeslána záložní zpráva, aby majitelé Androidu nezmeškali, že zpráva byla rozpoznána a nějak odpověděla. Pro někoho, včetně autora, jsou tyto zprávy neuvěřitelně otravné, protože přátelé často používají reakce na neuvěřitelně dlouhé zprávy ve skupinovém chatu a zahlcují historii zpráv.

v nejnovějším beta aktualizace U Google Messages v10.7 jsme zjistili, že Google je pravděpodobně chytřejší způsob, jak zpracovávat příchozí reakce iMessage. Podle nedávno objevené preference (dosud nenasazené do aplikace) by Zprávy Google měly být schopny zachytit příchozí reakce iMessage a místo toho je zobrazovat jako „emoji“.

ios_reaction_classification

Zobrazit reakce iPhonu jako emotikony

V tuto chvíli není jasné, jak přesně by toto „hodnocení“ fungovalo, ale lze si představit, že Zprávy Google budou detekovat příchozí zprávy, které začínají něčím jako „like“ a pokusí se je přiřadit k předchozí zprávě. Jakmile budete vědět, na kterou zprávu odpovídáte, může Google Message skrýt vaši příchozí iMessage a místo toho pod původní zprávou zobrazit emotikon.

READ  Namátkou: Nyní, když je Smash kompletní, si Sakurai nemusí dělat starosti s tím, co sdílí na sociálních médiích

iMessage má však jinou sadu reakcí, než jaké aktuálně nabízí Google Messages v konverzacích RCS. Na vině může být Google, protože v ikoně „set“ interakcí iMessage je zmínka, možná mapování sady interakcí, které jsou dnes dostupné ve Zprávách Google, nebo možná jen přiřazení různých emotikonů.

ios_reactions_mapping


Aktualizace 19. 11. 15:00Vypadá to, že Google již pomalu začal zavádět možnost pro Zprávy interpretovat reakce iMessage podle svých vlastních. S laskavým svolením poskytnutých snímků obrazovky 9to5Google od čtenáře jfolkman, zjistili jsme, že zpětná vazba odeslaná z iPhone byla správně interpretována službou Google Messages stejně jako zpětná vazba odeslaná prostřednictvím RCS.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.