Ostřílení japonští herní designéři oznámili roguelike Shinonome z období Edo pro PC

Ostřílení japonští herní designéři oznámili roguelike Shinonome z období Edo pro PC

a danJaponské studio založené zkušenými herními designéry Kenichi Iwao a Tatsuya Yoshikawa oznámilo… Shinonomea roguelike hra Vychází z konceptu strašidelného domu z období Edo. Bude vydán v předběžném přístupu počítač Přes pára 11. listopadu.

Iwao dříve pracoval v CapcomA Square Enixa Studio 4°C, DeNA a Oriflamme, zatímco Yoshikawa dříve pracoval pro Capcom, DeNA a nintendoa Oriflamme a Sanzigen.

Verze s předběžným přístupem Shinonome Bude obsahovat všechny tři hlavní herní režimy. I když každý režim sdílí mnoho společných rysů, v průběhu Early Access se ještě více odliší. Zpětná vazba od uživatelů umožní vývojáři nabídnout „multižánrový zážitek s vylepšenými tutoriály, širokou škálou typů nepřátel včetně bossů, dalšími nástroji a poutavějším příběhem“. Očekává se, že období předběžného přístupu bude trvat dva až čtyři měsíce, ale může se dále prodloužit v závislosti na zpětné vazbě.

Zde je přehled hry prostřednictvím souboru Stránka Steam:

Kolem

Shinonome Je to roguelike hra, která se točí kolem konceptu strašidelného domu z japonského období Edo.

Hlavní postava, Yono, je v Onyově prváku. Jeho hlavním cílem je uprchnout ze strašidelného domu živí útěkem před ayakashi (příšery a pomstychtiví duchové) a vyhnat je.

není třeba práce techniky k tomu; Musíte si všímat vodítek zanechaných ayakashi, jako jsou cesty a zvuky, a používat je k formulaci strategií.

Shinonome Je to nový typ únikové hry, kde využíváte svou odvahu a mozek k překonávání výzev.

Průvodce funkcemi

  • japonský hrůza – Užijte si jedinečný a děsivý zážitek při prozkoumávání starobylého japonského domu, který kombinuje rustikální krásu s temnotou.
  • Různé způsoby, jak hrát Nakreslete je a držte je. Připravte si trik a utíkejte. Nakreslete jejich přirozené nepřátele…existuje nekonečně mnoho způsobů, jak se o své ayakashi postarat. Tato hra najde svůj skutečný začátek, když objevíte svůj vlastní způsob, jak s ní pracovat.
  • re taky – Porazte strašidelný dům s drobnými detaily v „The Lane“. Utečte z náhodně generovaného strašidelného domu a zachovejte si své nástroje a jídlo, abyste přežili v Misuji. Prozkoumejte nekonečné dungeony a věže a udělejte si krátké přestávky v obchodech a kuchyních uvnitř Gyou. Každý ze tří herních režimů vás přiměje vrátit se pro další.

Podívejte se na inzerát níže. Ukažte první screenshoty v galerii.

READ  Jaké jsou tedy šance 1 z oznámení o sedmém výročí hry Persona 5: Arena?

Oznámení traileru

Einglish

japonský

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *