Vampire Survivors 0.7.3 má tajný charakter (je to strom)

Vampire Survivors 0.7.3 má tajný charakter (je to strom)

Velký kouzelný strom s ovocem stojí vysoko, zatímco na něj útočí hnědé příšery.

Moc jsem toho nehrál Přeživší upíři, ale vím, že navigace, uhýbání nepřátelům a běh jsou klíčové součásti hry. Je tedy zvláštní, že nejnovější tajná postava překvapivého hitu, právě přidaná v nejnovější beta aktualizaci, je ovocný strom, který se nehýbe. Ale nenechte se zmást: Tento strom je překvapivě dobrý v zabíjení sraček.

Tje populární CastlevaniaJako retro inspirovaná střílečka, Přeživší upířiona má Obdržel jsem beta aktualizaci na Steamu. Kdokoli se může přihlásit do veřejné beta větve hry a dozvědět se o připravovaných funkcích a změnách, jako je např Nejnovější aktualizace indie hry, 0.7.3. Tato aktualizace přidává nové zbraně, arkány a některé postavy.

Jedním z těch nových hratelných přeživších je… *dvakrát zkontrolujte poznámky* uh… strom. Není to jen strom, ale kouzelný strom Přináší pěkné plody.

Skutečný název stromu je Peppino A stejně jako stromy v reálném životě se nepohybují. Nicméně, na rozdíl od stromů v reálném životě (alespoň v lese na krku), Peppino dokáže používat kouzla, schopnosti a předměty k odražení vln nepřátel. Má také schopnost absorbovat blízké drahokamy při pádu. To vše znamená, že strom zůstane stát uprostřed mapy obklopený velkou kruhovou aurou, která zabije většinu věcí, když se přiblížíte příliš blízko.

Než budete moci hrát s tímto novým tajným stromem, budete jej muset odemknout. K tomu budete muset nejprve „použít Nebeský prach k léčení rostlin v Il Molise s celkovým výkonem 100 000 HP“. Pokud nevíte, co to znamená nebo jak to udělat – ahoj! – Nebojte se, lidé online již nahrávají Snadno sledovatelné tutoriály vás provedou celým procesem. Zdá se, že zahrnuje psa. zajímavý!

If you have yet to try Vampire Survivors, Hra nedávno vstoupila do Game Pass. Na Steamu stojí pouze 3 dolary, ale úspora peněz šetří peníze. Chápu to.

READ  Cyberpunk 2077 dostane příští týden plně funkční systém metra

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *