Zpráva ATP: Holger Rönn nasazený číslo 1 padl ve Stockholmu

Srb Miomir Kekmanovic zachránil tři ze čtyř brejkbolů během dominantního druhého setu za vítězství 7:6 (3), 6:2 nad nejlépe nasazeným Holgerem Rönnem z Dánska ve středu ve druhém kole Nordic Open. Stockholm.

Kecmanović vyhrál poslední čtyři zápasy druhé skupiny a zajistil si postup do čtvrtfinále. Prohrál posledních 11 zápasů s top 10 soupeři.

Nizozemec Talon Grikspor, nasazený č. 3, porazil Fina Emila Ruusuvuoriho 7:6 (3), 6:4. Srb Laslo Dere a ruský kvalifikant Pavel Kotov také ovládli zápasy druhého kola, po vyřazení Američana JJ Wolffa a Itala Lorenza Sonega, resp.

Francouz Gael Monfils porazil v zápase prvního kola Maďara Martona Fucsovicse 2-6, 6-2, 7-5. Do druhého kola se kvalifikoval i Rus Roman Saviolin, když porazil Brazilce Thiaga Sibotha Wildea 6-3, 6-2.

Japan Open

Marcos Giron vyřadil druhého nasazeného Caspera Ruuda z Norska za 81 minut a postoupil do čtvrtfinále v Tokiu.

Nenasazený Američan trefil devět es, proměnil čtyři ze sedmi brejkbolů a ve druhém setu překonal rozdíl 2:4 a vyhrál 6:3, 6:4. Giron se utká s kanadským hráčem č. 8 Felixem Augerem-Aliassimem, vítězem 6-4, 6-1 nad Rakušanem Sebastianem Offnerem.

Nasazený 5. Tommy Paul vyhrál nad Mackenzie McDonaldem 6-4, 6-2 a ve čtvrtfinále se utká s dalším Američanem poté, co porazil Bena Sheltona 6-7 (5), 6-4, 6-3. Australan Jordan Thompson.

European Open

Nasazený 3. Alexander Bublik z Kazachstánu vypálil 11 es, aby porazil Francouze Gregoire Barriera 6:4, 6:2 a postoupil do čtvrtfinále v belgických Antverpách.

Bublík vyhrál 26 z 30 bodů při prvním podání a zachránil si všechny tři brejkboly na cestě k vítězství. Byl jedním ze tří nasazených hráčů, kteří ve středu vyhráli, a přidal se tak ke čtvrtému Francouzi Arthuru Felsovi, vítězi 7-6(4), 7-6(2) nad neukázněným Estoncem Markem Lagalem a osmým Peruáncem Juanem Pablom. Varelas. Porazil Rusa Alexandra Ševčenka 3-6, 6-3, 6-2.

READ  Scalers přidávají Koltakova jako asistenta trenéra

Francouz Giovanni Mpiche Pericar byl vyřazen z kvalifikace divokou kartou z Belgie Davidem Goffinem v dalším zápase ve druhém kole, zatímco Portugalci Nuno Borges a Boteach van de Zandschulp prošli prvním kolem se dvěma vítězstvími.