Bezdomovectví na vzestupu v Utahu, podle nové recenze

Podle nového hodnocení předloženého zákonodárnému sboru Utahu minulé úterý je bezdomovectví v Utahu na vzestupu, kde trvalé bydlení zůstává problémem.

Tento trend vyvolává obavy, zda zdroje přidělené na služby pro bezdomovce dosahují požadovaných výsledků, uvádí se v přehledu.

Zjistilo se, že počet bezdomovců se od roku 2016 zvýšil o 200 procent. Za stejnou dobu se počet lidí klasifikovaných jako „chronicky bezdomovci“ téměř ztrojnásobil.

Přezkum, který provedl Úřad generálního auditora legislativy, sledoval financování služeb pro bezdomovce, které v roce 2019 dosáhlo více než 300 milionů dolarů. Upozornil však, že nové přístřešky se otevřou až koncem roku 2019.

Vzhledem k pandemii COVID-19 a krátké době, po kterou centra pro bezdomovce (HRC) fungují, je obtížné adekvátně a spravedlivě posoudit dopad financování.

Zpochybnil však, zda stát s tímto financováním splní všechny cíle, které si stanovil. Samotný audit navázal na studii z roku 2018, která zjistila nedostatečný dohled nad službami pro bezdomovce.

V současnosti se úspěch systému služeb pro bezdomovce v Utahu měří podle toho, jak rychle pomáhá bezdomovcům získat a udržet si bydlení. Pokud je to primární cíl, důkazy naznačují, že Utah dělá pokroky. I mezi chronickými bezdomovci, kteří byli kdysi ubytováni, zůstává většina v bydlení. Jednou z výzev této strategie zaměřené na bydlení je zajistit dostatek bydlení pro každého, kdo to potřebuje.

Problémy jsou i při získávání bydlení. V současné době jsou problémem náklady na bydlení.

„Zjistili jsme, že náklady na nové trvalé podpůrné bydlení jsou velmi vysoké, s odhadovanými náklady v rozmezí od 250 000 do 275 000 USD na jednotku,“ uvádí audit. „Například The Road Home dokončí v červnu 2021 výstavbu Magnolia, trvalého podpůrného bydlení pro chronicky bezdomovce s 65 jednotkami. Náklady na výstavbu byly vykázány na 17 milionů USD (ve skutečnosti bylo v rozpočtu zahrnuto 16,4 milionu USD). poskytnutá půda). To se rovná jednotkovým nákladům přibližně 262 000 USD.“

READ  Predict LUX vs AUT Dream11, Fantasy Cricket Hints, Play 11, Pitch Report and Injury Update for 5th T20I

Aby uspokojil poptávku po trvalém a podpůrném bydlení, bude muset stát utratit více než 300 milionů dolarů na 1200 jednotek. Salt Lake County nedávno odhadl, že poskytnutí více než 2 900 bytových jednotek pro uspokojení poptávky by stálo více než 500 milionů dolarů.

Wayne Niederhauser, bývalý prezident Senátu v Utahu a současný šéf Utah Office of Homeless Services, v reakci na recenzi uvedl, že některé problémy se řeší.

„Revize upozornila na iniciativy, na kterých koordinátor pro bezdomovectví a Kancelář služeb bezdomovcům pracují již několik měsíců. V průběhu příštího měsíce bude vydán Žádost o předložení návrhu (RFP) na přezkoumání strategického plánu státu v oblasti bezdomovectví. Kromě toho budeme spolupracovat s Utahskou radou pro bezdomovectví, abychom zlepšili integraci dat. a Homeless Management Information System. Jako kancelář jsme odhodláni nadále podporovat Utah Homelessness Council, místní rady pro bezdomovce a síť Utah Homeless Network při určování řešení. které nabízejí nejlepší šanci, aby se bezdomovectví stalo vzácným, krátkým a neopakujícím se.“

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *