Zde je 5 typů sezón, které můžete hrát jako v Elden Ring • Eurogamer.net

„Za sedm dní těchto pět statečných překročí Moře mlhy.“

FromSoftware odhalilo pět hratelných tříd přicházejících do Elden Ring.

V očekávání vysoce očekávaného síťového testu příští týden odhaluje nový tweet z herních kanálů sociálních médií pět „poskvrněných“ typů hráčů, ze kterých si budeme moci vybrat: Warrior, Enchanted Knight, Prophet, Champion a Bloody Wolf.

„Za sedm dní těchto pět statečných překročí Sea of ​​​​Mist,“ krátký tweet z oficiální stránky hry na Twitteru, která obsahuje fotografie každé z pěti kategorií hry.

I když názvy vypadají docela v souladu s tím, co bychom očekávali od jakéhokoli akčního RPG, bohužel neexistují žádné další definitivní informace o rozdílech mezi třídami, ale obrázky ukazují to, co se zdá být mužskou a ženskou variantou. Podívejte se na ně níže:

Tento obsah je hostován na externí platformě, která jej zobrazí pouze v případě, že přijmete cílení cookies. Chcete-li je zobrazit, povolte soubory cookie.

Včera jsme to zjistili Elden Ring nabízí grafický režim 4K a režim výkonu 60 snímků za sekundu Na PlayStation 5, Xbox Series X a S.

Jak Wes tehdy uvedl, potvrzení přišlo ze seznamu sběratelské edice GameStop Elden Ring, který obsahuje odstavec nazvaný „Vylepšená zkušenost“. „S využitím síly nové generace konzolí umožní PlayStation 5 hráčům přizpůsobit si své zážitky výběrem mezi GRAFICKÝM REŽIMEM pro vylepšení herního vizuálu (až 4K) nebo VÝKONNOSTNÍM REŽIMEM pro vyšší snímkovou frekvenci (až 60 fps),“ čte seznam PS5 se stejným zněním. Používá se také v obchodě Microsoft Store.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *