WTA Tour: Jelena Ostapenková postoupí v Eastbourne do semifinále

23. června – Osmá nasazená Jelena Ostapenková z Lotyšska vstoupila do čtvrtečního semifinále vítězstvím 6:3 6:2 nad Anhelinou Kalininou za 69 minut na mezinárodním stadionu Rothesay v Eastbourne ve Velké Británii.

Ostapenková vstřelila osm es a sedmkrát brejkla Kalininovou z 11 šancí.

Ostapenková se příště utká s Italkou Camilou Giorgiovou, která také rychle zapracovala na své soupeřce – 6-2, 6-1 nad Bulharkou Victorií Tomovou. Semeno č. 12 se zvýšilo za 64 minut.

Zaregistrujte se a získejte bezplatný neomezený přístup na Reuters.com

Češka Petra Kvitová postoupila také vítězstvím 6-3, 6-4 nad Britkou Harriet Dartovou. 14. nasazená bude hrát v semifinále s Brazilkou Beatrice Haddad-Maiaovou, 15. nasazenou. Maya na turné porazila Lesiu Tsurenko z Ukrajiny.

Otevřené mistrovství Bad Homburg

Nejlépe nasazenou Rusku Dariu Kasatkinovou zahrála Kanaďanka Bianca Andreescuová ve čtvrtfinále v německém Bad Homburgu.

Andreescu vyhrál 6-4, 6-1 za 1 hodinu a 22 minut. Katsatkina utrpěla šest dvojchyb a při druhém podání vyhrála jen 17,6 procenta.

Andreescuová v pátek v semifinále vyrovnala nasazenou Rumunku č. 4 Simonu Halepovou. Halepové trvalo pouhých 56 minut, než vyhrála č. 6 Amandu Anisimovou 6-2, 6-1.

V druhém semifinále se odehraje boj o francouzské dámy. Č. 9 Alize Cornetová vyřadila č. 3 Angelique Kerberovou 6-4, 2-6, 6-1 za 1 hodinu 54 minut ve třídách. Caroline Garciaová porazila i Němku a vedla Sabine Lisicki 6-3, 7-6 (7).

— Úroveň Field Media

Zaregistrujte se a získejte bezplatný neomezený přístup na Reuters.com

Naše kritéria: Thomson Reuters Trust Principles.

READ  Spojené státy porazily ve světě hokeje Švédsko v prodloužení a Kanada prohrála | Sportovní

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *