WhatsApp testuje šifrované cloudové zálohy na Androidu

Když používáte WhatsApp, vaše zprávy jsou šifrovány end-to-end, což znamená, že zvědavé oči nemohou snadno vidět, co je uvnitř, když cestují tam a zpět. Pokud si však ponecháte zálohu uloženou v cloudu, úřady mohou pomocí příkazu k povolení umožnit předání přístupu k datům z Disku Google nebo iCloud. Ale WABetaInfo Už jsem zmínil, že WhatsApp je Pracujte na technologii pro nezávislé šifrování záloh v cloudu, A Říká se to v nejnovější aktualizaci beta pro Android (2.21.15.5), systém je povolen.

Předplatné by mělo bezpečně zálohovat vaši historii chatu a média s důležitým upozorněním, že pokud zapomenete přístupový kód / ztratíte 64místný obnovovací klíč, bude trvale uzamčen – dokonce ani WhatsApp vám nemůže pomoci se dostat dovnitř. Pokud jste v tomto ohledu v pořádku, stačí se připojit ke skupině beta testování nebo počkat, až bude k dispozici všem.

Služba vlastněná Facebookem také testuje verzi softwaru Funguje na více zařízeních– Udržujte šifrování typu end-to-end, ať už máte telefon nebo ne. Pokud používáte beta verzi, pečlivě zkontrolujte svou kopii, protože příspěvky na sociálních médiích naznačují, že uzavřené krypto testy se rozšiřují na více lidí.

READ  Předplatitelé Apple Music získají příští měsíc zdarma bezztrátový zvuk Makani

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *