'Všichni to viděli' – Česká média se shodují na 'lekci' Liverpoolu po porážce Sparty Praha

'Všichni to viděli' – Česká média se shodují na 'lekci' Liverpoolu po porážce Sparty Praha

Výhra Liverpoolu 5:1 nad Spartou Praha v prvním zápase utkání Evropské ligy posledních 16 let zanechala na české obyvatele trvalý dojem.

Reds už pokukují po svém čtvrtfinále před druhým zápasem příští týden na Anfieldu. A Darwin Nunes dvakrát plus gól od Alexise McAllistera, Luis Diaz a Dominik Szoboslai postavili Liverpool do velitelské pozice, která bude příliš dobrá na to, aby se převrátila.

Trenér Sparty Brian Priske uznal značnou propast mezi Liverpoolem a jeho týmem, když na plný úvazek odhalil svůj názor na hru. Je to sentiment sdílený českými médii.

Přečtěte si více: Rozhodnutí o přestupu Arsenalu potvrzeno jako nabídka Liverpoolu za Chelsea

Přečtěte si více: Fakt zranění Ibrahima Konadeho je jasný a Liverpool musí podniknout rozhodné a agresivní kroky

Bulvární list Plesk Zápas označil za „nezapomenutelnou“ podívanou a výkon Liverpoolu ocenil: „Fotbal v Kloppově rytmu, moře šancí, střel (celkem dvaatřicet), šest gólů. Letná zažila nezapomenutelný zápas. Především Liverpool přišel pod vedením slavného německého trenéra, proč ne.Byla to legrace, show, ale… Sparta v prvním utkání osmifinále Evropské ligy prohrála 1:5 a postoupila mezi nejlepších osm účastníků v soutěži byla utopie.

„Mohamed Salah, Virgil van Dijk, Alexis McAllister, Darwin Núñez. Liverpool přišel do Bragu ve druhém setu? Nesmějte se. Tým Jürgena Kloppa vyšel, aby vyhrál a vrhl se ven.

„Je třeba říct, že Sparta přijala otevřenou válku. Udělalo to velký rozdíl ve skóre. Kvalita zakončení je na úplně jiné úrovni. Všichni to viděli. Fanoušci týmu proto zpívali svaragovou píseň:'“To není“ Nemusím být šťastný, hlavně by neměl být smutný, natož plakat…''

READ  Skvělá zpráva pro Thomase Suzka Cole West Ham z České republiky

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *