Náhled: Turecko vs Česká republika – předpovědi, týmové zprávy, sestavy

Sports Mole ukazuje sobotní mezistátní přátelské utkání mezi Tureckem a Českou republikou včetně předpovědí, týmových novinek a možných sestav.

krocan a Česká republika Oba se budou snažit zakončit rok 2022 na vysoké úrovni, když se v sobotu utkají v Gaziantepu v mezinárodním přátelském utkání.

Al-Hilal zahájil měsíc vítězstvím 2:1 nad Skotskem ve středu večer, zatímco jejich návštěvníci projeli Faerské ostrovy pětkrát bez odezvy.


Náhled zápasu

© Reuters

Název Kabakové závaží Dlouho o něm nebylo slyšet od těch, kteří investovali do Premier League, ale 22letý hráč začal rozvíjet svou zálibu ve střílení gólů v Hoffenheimu a pokračoval v tomto tématu ve výhře Turecka 2:1 nad Skotskem uprostřed týdne.

Bývalý obránce Liverpoolu a Norwich City otevřel skóre před poločasem a další bývalá hvězda Premier League Čingis níže Během čtyř minut po restartu zdvojnásobil náskok svého týmu John McGinn Dělat věci zajímavými s půlhodinou hraní.

McGinnova stávka by však byla útěchou Stephen Koontz Bylo to jeho páté vítězství v devíti zápasech pro Turecko, které se dobře zotavilo z toho, že ve svých posledních dvou zápasech Ligy národů neporazilo nízké Lucembursko a Faerské ostrovy.

Hvězdy Al Hilal nebudou přítomny na Kataru 2022, ale byly silně zapojeny do dialogu o mistrovství světa, přičemž se již očekávalo, který tým bude letos v zimě „Turecko na Euru 2020“, a výkony výrazně zaostávaly za očekáváním.

Cesta hostitelů na Euro 2024 není zdaleka jasná, protože Kontzův tým se připravuje na kvalifikaci v příštím roce s Chorvatskem, Walesem, Lotyšskem a Arménií, ale vstřelit v průměru více než dva góly na zápas během Kontzova krátkého tréninkového období je jistý recept. . uspět.

Trenér České republiky Jaroslav Šilhaví odpověděl 27. června 2021© Reuters

Zatímco Turecko před pouhými dvěma měsíci utrpělo šokovou prohru 2:1 s Faerskými ostrovy v Lize národů, Česká republika neměla problém vyslat 122. národ na světě v přátelském utkání uprostřed týdne, aby zvítězila 5:0.

READ  V The Lost Lands s Milla Jovovich a Dave Bautista Sale For FilmNation ve Virtual EFM Gallery

speciální okamžik pro Mugmír Čitel Při jeho premiéře v národním týmu vstřelil 23letý hráč hattrick – se všemi třemi snahami před 23 minutou. Václav Šerný Dejte ozdoby na dort a Patrizio Stronati Navrch přidána třešeň.

Tento jistý úspěch byla cesta Jaroslav ŠilhavýNárodní tým zareagoval na nedávný propad Ligy národů, i když málokdo by čekal, že Češi předvedou zázraky proti Švýcarsku, Portugalsku a Španělsku, protože jejich působení v League One po pouhém roce skončilo.

Nekvalifikace na mistrovství světa znamená, že se Česká republika neobjevila na největší scéně od roku 2006, ale každý ročník Eura prezentovala jako samostatný národ a jako finálový soupeř se utká s Polskem, Moldavskem a Albánií. Faerské ostrovy se kvalifikují pro ročník 2024.

Vítězství nad Faerskými ostrovy prodloužilo neporazitelnost hostů v přátelském utkání na úctyhodných pět zápasů, poslední dva však prohráli s Tureckem pokaždé 2:0 a naposledy podlehli nadvládě Hilal Stars na Euru 2016.

Formulář pro mezinárodní přátelská utkání s Tureckem:

Přihláška do Turecka (všechny soutěže):

Formulář pro mezinárodní přátelská utkání v ČR:

Model ČR (všechny soutěže):


Novinky týmu

Patrick Schick z Bayeru Leverkusen slaví 4. prosince 2021 svůj čtvrtý gól proti Greuther Fuerth.© Reuters

Turecko nevyšlo z vítězství nad Skotskem bez újmy jako křídlo Ferdi Kadioglu V prvním poločase přišel se zjevným zraněním zad, které se zpočátku snažil otřást, než musel být střídán.

Erin finanční Pokud by se tento týden připravil na zastupování na levé straně za hostitele, Koontz také sesadil z trůnu hvězdu Feyenoordu Orkun Kokcu v polovině středy, ale stažení 21letého hráče bylo považováno za taktické.

Vzhledem k tomu, že hráči budou mít během nadcházejícího mistrovství světa delší přestávku, Kontz by se neměl zdráhat postavit zde další solidní sestavu, ale Saleh Ozkan A Kerim Akturkoglu Obě jsou užitečné možnosti otáčení.

READ  Vertical Entertainment získává 'Medieval' pro Spojené království/Irsko (exkluzivně) | Zprávy

Česko naopak při vítězství nad Faerskými ostrovy nepostihly žádné nové obavy o zranění, ale jeho útočná hvězda Patrik Chic S týmem se nespojil poté, co se včas nezotavil ze zranění.

Dále Schickův spoluhráč Bayer Leverkusen Adam Hallusk V listopadu nedostal volno od domácích povinností, aby se mohl zúčastnit přátelského utkání, zatímco hráči reprezentující Slavii Praha a Spartu Praha jsou stále se svými klubovými týmy kvůli blížícímu se kolu zápasů Českého poháru.

Jako taková nastoupí na hřiště na stadionu Gaziantep relativně nezkušená skupina mezinárodních hráčů, ale dobře známé partnerství mezi Tomáš Suchek A Alex Krall Měl by být vidět ve středu zálohy.

Potenciální sestava Turecka:
třepačka. Soyuncu, Capac a Ozcacar; Čelík, Calhanoglu, Kukku, Malali; Pod Unalem, Akturkoğlu

Možná startovní sestava pro ČR:
Pavlenka. Koval, Zima, Brabek, Zamarhal; Souček, Král; Černý, Barák, Navrátil; Shetel


SM texty zelené pozadí

Říkáme: Turecko 2-0 Česká republika

I přes ztrátu dvou nejsilnějších útočníků se Česká republika stále chlubí mezinárodní brilantností ve středu zálohy i v obraně a Chytilovo sebevědomí už jen stěží může být vyšší, když se v národním týmu přihlásil hattrickem.

Plnohodnotná turecká strana s chutí po gólech pod Kontzem je však velmi odlišné místo od Faerských ostrovů a můžeme si jen představit, že Hilal Stars zakončí rok triumfem.

Chcete-li analyzovat data pro nejpravděpodobnější výsledky, skóre a další pro tento zápas, klikněte sem.


Nejlepší tip

Náš odborný mentor spolupracuje v Sports.com V tomto utkání očekávají více než 1,5 gólu. klikněte zde Chcete-li zjistit, co dalšího od této hry očekávat, a získat další osvědčené fotbalové tipy.Více než 1,5: data


ID: 499868: 1false2false3false: QQ:: z db desktop: LenBod: collection14479:

Náhledy e-mailem

Pro získání klikněte sem Krtek sportovceDenní e-mail s náhledy a předpovědi pro každou hlavní hru!


READ  Emirati a čeští vyslanci hledají energetický sektor v Pákistánu

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *