Obyvatel Gastonia sní o olympiádě v Los Angeles se vzduchovkou

Rezident Gastonia mířil vysoko a minulý měsíc vyhrál juniorskou zlatou medaili na národním mistrovství ve vzduchových puškách, čímž si upevnil své jméno mezi nejlepšími střelci v zemi.

Dvacetiletý Ben Salas závodil 17. až 23. června v olympijském tréninkovém centru v Colorado Springs v Coloradu. Salas vyhrál proti některým z nejlepších střelců v zemi a kvalifikoval se do tréninku s týmem USA.

„Vítězství pro mě znamená hodně, protože jsou další střelci, ke kterým vzhlížím a kteří jsou v mém věku,“ řekl Salas. Dokázal konkurovat těm, které obdivoval, jako Scott Rocket a Rylan Kessel, kteří získali stříbrnou a bronzovou medaili.

Když byl původně požádán, aby se soutěže zúčastnil v květnu, Salas si nebyl jistý, zda chce jít, protože to bylo na poslední chvíli, a nebyl si jistý svými výsledky, ale vítězství nad svými idoly mu dokázalo, že jeho snaha byla dobrá. Zaslouží si veškerou snahu.

„Ukázalo to můj potenciál,“ řekl.

Soutěžící získávají body podle toho, jak přesně trefili cíl o velikosti půldolarové mince ve vzdálenosti 10 metrů od 60 ran. V rámci těchto cílů byly menší soustředěné kruhy o 6 až 9 bodech. Uprostřed byl bod o velikosti tečky ve větě rovný 10 bodům. Na vyšších úrovních může střelec získat až 10,9 bodu, pokud se trefí přímo do středu bodu. V tuto chvíli může být rozdíl mezi výhrou a prohrou desetina milimetru.

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.