Video ukazuje, jak se Tesla Model S utká s Chevrolet Corvette v závodě dragsterů – podívejte se, kdo zůstane v prachu

Video ukazuje, jak se Tesla Model S utká s Chevrolet Corvette v závodě dragsterů – podívejte se, kdo zůstane v prachu

Elektromobily nadále získávají pozici nad tradičními vozidly na plyn, pokud jde o prodeje a výkon. Nedávné video publikovat na účet fanoušků Tesly na X (dříve známý jako Twitter) zobrazující Tesla Model S, jak poráží plynový Chevrolet Corvette v drag race.

Vozy Tesla pouze pro rodinu (@Teslacarsonly) Zveřejnění videoklipu bez jakýchkoli doprovodných informací o tom, kde se závod konal, kdy se konal nebo ujetá vzdálenost. Jasně však ukazuje, že Tesla Model S poráží Chevrolet Corvette o 9,36 sekundy až 10,6 sekundy.

„Model TESLA oprašuje Chevrolet Corvette v drag race,“ popisoval účet video.

Výsledek závodu asi nikoho, kdo zná oba vozy, nepřekvapí. Chevrolet Corvette je Inzerováno Zrychlení z 0 na 60 mil/h za 2,9 sekundy. Tesla Model S je Inzerováno Zrychlení z 0 na 60 mil/h za 1,99 sekundy.

Přestože Model S stojí o něco více, začíná na 74 990 dolarech ve srovnání s 66 300 dolary za Corvette, výhody vlastnictví elektromobilu sahají hlouběji než jen do výkonu auta. Kromě toho, že Tesla rychleji zrychluje, je také šetrná k planetám, jezdí na elektřinu a neprodukuje žádné výfukové emise, zatímco Corvette jede na špinavou energii. Příspěvek Jak teplota naší planety stále stoupá.

Podle zprávy Americké plicní asociace by celospolečenský přechod z aut na plyn na elektromobily vedl ke snížení znečištění ovzduší, což by zachránilo desítky tisíc životů.

Alespoň jeden účet fanoušků Tesly

„Hezké vidět,“ knihy Komentátor.

Připoj se k nám Zpravodaj zdarma Získejte týdenní aktualizace o nejlepších inovacích Zlepšení našich životů A Zachraňte naši planetu.

READ  NBA 2K22 - První podrobnosti hry odhaleny

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *