Franšízový muž z Floridy si stěžuje, že ho plechovky Bud Light od Mulvaney zavedly do ‚pekla na zemi‘ (VIDEO)

Franšízový muž z Floridy si stěžuje, že ho plechovky Bud Light od Mulvaney zavedly do ‚pekla na zemi‘ (VIDEO)

Pokud si myslíte, že rodiny, které ztratily své blízké kvůli střelbě ve škole, rakovině, autonehodě nebo válce, jsou ve špatném stavu, žijete v bublině. Chudák z Floridy prožívá „peklo na zemi“ poté, co Bad Light vytvoří několik plechovek věnovaných oslavě transgender influencera Dylana Mulvaneyho. Pan Joe Benovich – který vlastní státní síť Grills Seafood Deck a Tiki Bar – řekl Fox Business, že nikdy nečelil většímu utrpení.

„Byl to hrozný týden, vlastně už dva týdny. Byly to asi nejtěžší dva týdny v našem životě,“ posteskl si.

Ale zdálo se, že moderátor Fox nechápal šok z plechovek piva vyrobených na zakázku, které se nikdy neprodávaly, a zeptal se: „Proč?! Proč je to nejtěžší období vašeho života?“

Tak vysvětlil zmučený muž. „Víte, Anheuser-Buschi, tady nám všem drželi nad hlavou sociální nůž a hodili ho velmi nezodpovědně. A nás to uvrhlo do zmatku. Tím, že jsme se postavili naší biblické víře, jsme se dostali do sporu s ostatními lidmi, kteří ne,“ řekl. Tuto pozici nezaujmeme.“ „To nás přivedlo do pekla na zemi.“ (op video níže, podle Aaron Robar.)

Kéž má každá ztrápená duše v životě takové štěstí.

Miniatura přední strany: StockMediaSeller / shutterstock.com

READ  Last Minute Black Friday Deal Dell: Alienware Aurora RTX 3080 Ti Gaming PC za 2 699 $

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *