Videa ukazují, že stanice Kyoto je špatné místo ve vánici

Působivý design budovy se do mrazivého počasí nejlépe nehodí.

Je tam tolik úžasných věcí k vidění Kyotoa začne to, když vystoupíte z vlaku. Kjótská stanice Je to elegantní a moderní budova s ​​celou řadou restaurací a obchodů se suvenýry, které můžete očekávat ve velkých železničních centrech v Japonsku. Co to však dělá obzvlášť pěkné, je to Obří centrální nádvoří, které propouští čerstvý vzduch a přirozené sluneční světlo, Díky tomu máte pocit, že jste uvnitř i mimo stanici zároveň.

Bohužel se ukazuje, že jedinečný architektonický design kjótské stanice není úplně vhodný pro sněhové bouře.

▼ tj uvnitř stanice.

Japonsko právě zažívá chladné počasí a v úterý kolem 15:30 začalo v Kjótu sněžit. Později odpoledne se to zmírnilo, ale večer začalo znovu a s přibývající nocí se podmínky zhoršovaly.

„Uvnitř kjótské stanice sněží.“

Množství sněhu napadajícího ve městě nebylo jediným šokujícím aspektem počasí. V bývalém hlavním městě Japonska foukal silný vítr a někdy sníh nepadal ani tak po stranách, dokud nenarazil na nějaký stojící předmět.

Pobočka Mister Donut ve stanici dostala kašovitou výzdobu i během jejího podávání Ty skvělé nové dorty od Toshi Yoroizuky.

Když bouře ustane a sněžení se zmírní, ve skutečnosti to vypadá trochu scénicky, za předpokladu, že jste scénu pozorovali odněkud, kde vám bylo teplo, nejlépe s teplým šálkem zeleného čaje nebo šálkem kakaa u vás doma. . ruce.

Ale i když bylo surrealistické vypořádat se s počasím uvnitř stanice, bylo to mnohem lepší než čelit plné síle živlů zcela mimo budovu.

Na obranu projektantů stanice jsou takové silné sněhové bouře v Kjótu vzácné, takže je pochopitelné, že při plánování budovy nebyly primárním zájmem. Přesto se vsadíme, že spousta lidí dojíždějících vlakem je ráda, že je v Kjótské předpovědi na příští týden jen jeden den světla a sněžení.

Zdroj: Kyoto Shimbun přes Gen
Horní obrázek © SoraNews24
● Chcete znát nejnovější články SoraNews24, jakmile budou publikovány? Sledujte nás na Facebooku A Cvrlikání!

READ  Ozbrojený útok na bývalého velitele ugandské armády zabije jeho dceru a ženskou řidičku armády

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *