„Respektuji lorda Rama, ale nenávidím…“ říká Asaduddin Owaisi.

„Respektuji lorda Rama, ale nenávidím…“ říká Asaduddin Owaisi.

Nové Dillí: Vůdce AIMIM Asaduddin Owaisi v sobotu řekl, že má k božstvu velkou úctu, ale „nenávidí“ Nathurama Godse, když vytáhl všechny zbraně hořící v centru vedeném BJP během debaty v Lok Sabha o rozhodnutí o otevření chrámu Ram v Ayodhya. , byl zastřelen útočník, který zastřelil Mahátmu Gándhího.

„Velmi respektuji lorda Rama, ale nenávidím Nathurama Godse, protože zabil osobu, jejíž poslední slova byla 'Oh Ram',“ řekl poslanec AIMIM, naštvaný na vládnoucí BJP během debaty o chrámu Ram ve sněmovně.

Owaisi vzal útok na vládnoucí stranu v Centru do vyšší míry a požadoval, aby BJP přišla s vysvětlením, zda má vláda „vlastní náboženství“.

„Chci se dnes zeptat: Je tato vláda vedená premiérem Modim oddána určité komunitě nebo praktikujícím určitého náboženství nebo celé zemi? Má tato vláda své vlastní náboženství? Věřím, že tato země ano nepodporovat a neměl by podporovat,“ řekl Asaduddin Owaisi. Jakékoli konkrétní náboženství.“

AIMIM Supremo také vyzvalo vládu, aby objasnila, zda rozhodnutí inaugurovat chrám Ram v Ayodhya a 'Pran Pratishtha' božstva 22. ledna mělo pouze naznačit vítězství jednoho náboženství nad druhým.

„Tímto rozhodnutím o události 22. ledna v Ajódhji vysílá tato vláda zprávu, že představuje vítězství jednoho náboženství nad druhým? Jaký větší vzkaz posílají 17 milionům muslimů v zemi? Vůdce AIMIM zeptal se.

Asaduddin Owaisi také kritizoval BJP za údajné označování vůdců menšinových komunit jmény muslimských útočníků a vládců a zeptal se: „Jsem mluvčí Babar, Jinnah nebo Aurangzeb?“

Mezitím Rajya Sabha také vedl diskusi o ceremonii Shri Ram Lalla 'Pran Pratishtha' v Ajodhyi poslední den 17. Lok Sabha.

Národní prezident BJP JP Nadda v projevu k Senátu během debaty řekl, že Den Pran Pratishtha znamená návrat nebo znovuzrození duchovního a kulturního svědomí země.

READ  Michigan hlásil 8 058 případů nového koronaviru a 79 úmrtí během dvou dnů končících v pátek října.

„Když mluvíme o 500 let staré historii, jsou to dějiny otroctví a útlaku. 22. leden 2024 však bude dnem znovuzrození a znovuzrození duchovního a kulturního svědomí země. Tento den zůstane v paměť na tisíce let,“ řekla Neda.

Tento příspěvek byl naposledy upraven 11. února 2024 v 7:33

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *