Velikonoční víkend méně než 100 v Itálii, Belgii, České republice a Norsku

Když se blíží Velikonoce a přibývá sněhu, je skvělý čas odletět do zámoří, uniknout z města a podívat se na některé scény z prodlouženého víkendu. Když si uděláme čtyřdenní společný víkend na sendvič na Velký pátek a Velikonoční pondělí, minipřestávka bude až příliš lákavá.

Mnoho lidí od vypuknutí vládní epidemie ještě neodjelo do zahraničí, protože Británie se rozhodla jet na dovolenou po Spojeném království a místo toho riskovala omezení a izolaci cestou do zahraničí. Vzhledem k tomu, že se vládní mlha téměř úplně rozptýlila, jsou nyní zahraniční svátky jasnější než kdy jindy.

Vzhledem k tomu, že Británie tak tvrdě zasáhla krize životních nákladů, se však zahraniční dovolené mohou zdát nepředstavitelné. Levné letecké společnosti by měly počítat s poklesem rezervací, což je přiměje výrazně snížit náklady na lety.

Přečtěte si více: Středisko pro meteorologii dnes předpovídá silné sněžení v severním Walesu

Zde si můžete prohlédnout různé nabídky cestovatelského webu Skyscanner Dnes je velikonoční víkend, pátek až pondělí, 100 nebo méně:

Itálie

Pescara – 75

Paisa – 97 GBP

Belgie

Brusel – 86

Ryaner Brusel Charleroy – 86,58

Praha je skvělé město

Polsko

Nowy Dwor Mazowiecki – 89 GBP

Norsko

Ryanair – Oslo – 94 GBP

Kdy jste byl naposledy v zahraničí? Dejte nám vědět do komentářů

Česká republika

Praha – 98 liber

Irsko

Korek – 49

Knock – 77 GBP

Dublin – 86

Stojí za zmínku, že tyto ceny se mohou v průběhu dne měnit a další země, jako je Španělsko, Francie a Rumunsko, mají často nabídky na městské prázdniny nižší než 100. Stažení aplikace Skyscanner A hlídat si ty nejlepší last minute nabídky je klíčem k zajištění levného zájezdu prakticky bez ničeho.

Pokud chcete znát nejnovější cestovní vládní omezení, Náš příběh najdete na tomto odkazu Obsahuje všechny informace, které potřebujete.

Přes 100 GBP na stránkách jako Jet2.com a EasyJet, ceny letů na dlouhé velikonoční víkendy jsou v současnosti vysoké a s blížícím se datem pravděpodobně porostou.

READ  Kathleen M. Český nekrolog - Wausau Daily Herald

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *