Společnost Sony byla podána žaloba za nedodržení záručních smluv pro vadné konzoly PS5

Ilustrace článku s názvem Soudní spor společnosti Sony za nedodržení záručních dohod vadných ovladačů PS5

Fotografie: Charlie Triballio / přispěvatel (Getty Images)

Sony Tváří v tvář prof Tridni akce Jak jsem zmínil Nedodržení záručních dohod pro konzoly PlayStation 5 se zjevnými nedostatky „odchylky“.

Ve stížnosti podané v jižní části New Yorku dne 12. února byl japonský konglomerát obviněn z porušení zákonů o podvodech se spotřebiteli a z porušení záručních dohod týkajících se Bezdrátové připojení PS5 DualSense Řadiče, které podle žaloby mají zřetelnou vadu umožňující driftování postav po obrazovce, i když uživatel nepohybuje joystickem ovladače.

Tvrdí to Lmarc Turner, hlavní žalobce zahrnutý ve stížnosti Je to přímočaré Zkušený a Problém s driftem konzoly po převzetí systému PS5 domů Na začátku února. Ale po kontaktování zákaznického servisu Turnerovi údajně zůstalo několik chabých rad ohledně řešení problémů s vadnou konzolou a moc mu nepomohlo.

Nedávno, „[g]Protože jeho zkušenost s kontaktováním Sony poprvé neuspokojivě vyřešila problém driftu, “koupil Turner O několik dní později však další ovladač DualSense za 69,99 $ „král [he] Před nákupem svého PS5 si byl vědom vady driftu, jinak by si PS5 nekoupil nebo za něj zaplatil mnohem méně,Stížnost říká.

To tvrdí i soudní proces Sony musela vědět, jak převládající Byl dán problém zejména s driftem Stížnosti spotřebitelů online, stížnosti podané spotřebiteli přímo na něj a prostřednictvím jeho testování před vydáním.

Stížnost uvádí: „Tato vada výrazně narušuje hratelnost, a tím ohrožuje základní funkce řadiče DualSense.“

Vydány ovladače DualSense bok po boku PS5 V listopadu s velkou slávou po předobjednávce Docela všude.

Soud požaduje, aby společnost Sony vydala Bezplatný program odvolání nebo výměny za účelem výměny vadných řadičů za všechny členy třídy i za volání Je nutné zaplatit náhradu škody Spotřebitelé za náhradu ony Chcete-li zakoupit nové konzoly nebo jiná zařízení Z kapesného na opravu údajné vady.

READ  Neočekávejte Final Fantasy 16 na Tokyo Game Show • Eurogamer.net

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *