V České republice se otevře nejdelší skywalk na světě

V České republice se otevře nejdelší skywalk na světě

V severovýchodní části České republiky bude otevřen velkolepý visutý most mezi hřebeny hory Kraliki Snensnik, který nabízí divákům nádherný výhled.

Podle českých představitelů cestovního ruchu je Skybridge 721 nyní nejdelším visutým mostem na světě, který se mezi dvěma hřebeny táhne až do délky 721 metrů (2365 stop).

Slavnostní otevření 95 metrů vysokého mostu přes údolí Milinic Útoli u Holiday Resort Tolny Morava je naplánováno na 9. května během pěší turistiky.

Podle představitelů českého cestovního ruchu byl poblíž skywalk postaven most s vyhlídkovou plošinou vysokou 55 metrů, odkud se můžete po skluzavce dlouhé asi 100 metrů sklouznout dolů.

Středisko zimních sportů a pěší turistiky Tolny Morawa se nachází 200 kilometrů (124,2 mil) východně od Prahy, nedaleko polských hranic.

Daily Sabha Newsletter

Zůstaňte v obraze o tom, co se děje v Turecku, jeho regionu a ve světě.

Skupinu můžete kdykoli opustit. Registrací souhlasíte s našimi Podmínkami použití a Zásadami ochrany osobních údajů. Tato stránka je chráněna reCAPTCHA a podléhá Zásadám ochrany osobních údajů a Smluvním podmínkám společnosti Google.

READ  Světy v biatlonu ČR | Národní sport

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *