USMNT vs. Anglie: Vzpomínka na „zvláštní okamžik“ na mistrovství světa 2010

USMNT vs. Anglie: Vzpomínka na „zvláštní okamžik“ na mistrovství světa 2010

Dempsey se podělil o své vzpomínky že Moment během diskuse u kulatého stolu na CBS Sports s Greenem, bývalým anglickým obráncem Jamiem Carragherem a hostitelkou Kate Abdo v září.

Green si pamatuje, že míč na mistrovství světa (Adidas Jabulani) byl těžko čitelný, zejména při odrazu, i když to nenabízel jako omluvu za svou chybu, která byla slyšet po celém světě.

„Cítil jsem, jak se mi prohnula ruka, protože jsem se snažil udržet míč dole. Nepovedlo se mi to, a pak to zvedl hybnost a já jsem ho popadl.“ „Od té chvíle je to něco jako, dobře, je to hotovo, znovu se soustřeďte, vraťte se do hry, protože je tu jen jedna horší věc, a to dělat to znovu. Takže pokračujte a uvidíte zbytek hry.“ “

Cílem byl Dempseyho druhý ze čtyř gólů na mistrovství světa. A povaha toho, jak vstřelil gól, ho přiměla myslet na svou sestru Jennifer, která zemřela na mozkové aneurysma, když jí bylo pouhých 16 let v roce 1995.

„Opravdu, v celé mé kariéře to byla jediná situace, kdy to byl tak trochu božský zásah… Bylo tam něco zvláštního, co se týče toho, proč ten gól tak nějak šel,“ řekl. Seattle Sounders FC A Novoanglická revoluce Řekl dopředu.

Když děti vyrůstaly v Nacogdoches v Texasu, mluvily o tom, co by se stalo, kdyby jeden z nich zemřel a kdyby přeživší sourozenec chtěl zprávu z posmrtného života.

„Jen si pamatuji, že kdyby se to stalo, možná bys mi mohl pomoct s hrou nebo tak,“ řekl Dempsey.

READ  Vedit Gujrati chytá Carlsena při remíze, Bragnananda prohrává s Caruanou

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *