Světová hokejová liga žen IIHF: Kanada zahajuje šampionát 6. května | Místní sport | Sportovní

Světová hokejová liga žen IIHF: Kanada zahajuje šampionát 6. května |  Místní sport |  Sportovní

Kanada zahájí 6. května mistrovství světa IIHF v hokeji žen proti Finsku 6. května

Kanadská hokejová federace, Mezinárodní hokejová federace a jejich hostitelský organizační výbor oznámily ve čtvrtek harmonogram 11denního mezinárodního turnaje.

Akce o 31 hrách se bude konat v Scotiabank Centre v Halifaxu a v komunitním centru Rath Eastlink v Truro.

Hockey Canada nadále zkoumá příležitosti omezeného publika na obou místech.

„Vzrušení z Mistrovství světa žen IIHF se v provincii rozmáhá téměř dva a půl roku a zveřejnění harmonogramu poskytuje fanouškům i sportovcům další důvod k nadšení z nejlepších hokejistů v roce 2021,“ Grant MacDonald, generální ředitel turnaje 2021 v tiskové zprávě uvedl, že svět stojí na východním pobřeží.

Turnaj deseti týmů zahrnuje účast Kanady ve skupině A s Finskem, Ruskem, Švýcarskem a Spojenými státy. Do druhé skupiny patří Česká republika, Dánsko, Německo, Maďarsko a Japonsko.

Kanada – která si vybojovala 10 ženských světových titulů, ale poslední v roce 2012 – bude čelit Rusku 8. května a Švýcarsku následující večer před uzavřením předběžného kola proti soupeřům USA 11. května. Nastaveno na 19:30

Příbuzný:

READ  Harry Maguire mohl hrát za Inverness, zatímco Terry Butcher odhaluje, proč byla kapitánská smlouva Manchesteru United stažena

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *