Spousta možností pro živou zábavu na WF o víkendech

Pandemií COVID-19 a blokováním, které bylo jeho součástí více než výkonnostním průmyslem, bylo téměř žádné odvětví zasaženo. Od velkolepých koncertních sálů až po skořápky maloměstské kapely byli všichni téměř rok zaparkovaní v interiéru. Je skvělé sledovat, jak se věci začínají opakovat.

Tady ve Wichita Falls máte tento víkend již několik možností živé zábavy. Backdoor divadlo nést Workshop zlepšování V pátek večer a další várka 2021 Improvizační večery Bude se konat v sobotu večer. Workshop vylepšení se bude konat na hlavním pódiu v budově divadla Backdoor v 5. a Indianě a večerní improvizace se bude konat v showroomu MPEC. Je jim 18 a více let, protože když se komedie promítá, není známo, kam se bude ubírat.

Na ulici se toho děje víc Divadlo Wichita. Peter Pan: Hudební dobrodružství nyní zkouší datum zahájení 23. dubna a divadlo Wichita uspořádá dvě představení z 3 retardovaná období Konec tohoto týdne.

Nyní vás slyším přemýšlet: „Davide, nejsem v opeře.“ Já taky, ale viděl jsem tyto lidi vystupovat, a přestože mají v opeře skvělé hlasy, mají také hrozný smysl pro humor a jejich jméno zahrnuje slovo „retardovaný“.

S (falešnými) zbraněmi, obytnými přívěsy jako divadelní rekvizitou a ohromující třídílnou symetrií jsou tito muži tady, aby vás pobavili.

3 tenoristé tento víkend uvedou v divadle Wichita dvě představení, jedno v pátek večer a druhé v sobotu odpoledne.

Kromě představení a workshopů v divadle Backdoor Theatre a Wichita Theatre existuje také mnoho představení v klubech a restauracích po celém městě. Na Facebooku vidím zajímavé příspěvky od klubů a umělců, které sleduji, a všichni jsou rádi, že se znovu vrátili před dav. Dokonce i kluci, kteří ovládají zvuk a světla, jsou nadšení, že mohou po městech tahat své vybavení na koncerty.

Infekce COVID-19 jsou ve Wichita Falls v současné době nízké a budou dodrženy všechny požadované pokyny FDA a CDC, takže jděte ven a podporujte živá místa a umělce, když se můžete dostat na každé místo samostatně, pokud máte nějaké dotazy nebo obavy a já určitě rádi zodpoví vaše otázky.

READ  Pacienti Covid-19 se stěhují do zahraničí, protože české nemocnice trpí | Rádio WGN 720

Podívejte se na ohromující fotografie cestovního ruchu během COVID-19

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *