Sportovní síň slávy pořádá ve Scugog Areně novou výstavu

Sportovní síň slávy Scugog opět odložila svou každoroční úvodní párty kvůli COVID-19, ale mezitím zřídila novou výstavu.

V galerii Pad 2 arény Scugog se v nové galerii nacházejí různé položky ze sbírky haly a některé položky zapůjčené skupinami a jednotlivci – včetně hokejového dresu týmu Kanada, který nosili absolventi Port Perry Minor Hockey Ty Dellandrea Mistrovství světa juniorů 2020 IIHF v České republice, kde Kanada získala zlatou medaili.

Galerie představuje nepřeberné množství zimních sportů, které si užili obyvatelé Scugogu v minulosti i současnosti, a nabízí bundy, trička a bundy, které nosí sportovci Scugog, kteří již byli zakotveni ve sportovní síni slávy.

Přehlídka obsahuje několik skvělých příkladů vybavení, které místní sportovci nosili a používali v minulosti. Návštěvníci si také budou moci prohlédnout historické fotografie sportovců a týmů.

Členové výboru Síně slávy byli v posledních měsících zaneprázdněni zkoumáním a hodnocením sbírky více než 500 artefaktů a memorabilií, které jsou důležité pro sportovní historii Scugogu.

„Je důležité, aby tyto prvky, některé velké a některé malé, byly zobrazeny a sdíleny s komunitou, aby nám všem připomněly náš vztah k historii a tradicím sportu ve Scugogu,“ uvedla síň slávy v prohlášení.

Pandemie COVID-19 vedla ke zrušení indukčního galavečera v listopadu 2020 a výbor sportovní síně slávy rozhodl odložit galavečer 2021 s cílem uspořádat jej v dubnu 2022.

Scugog Arena se nachází v 1655 Rich Street

Chcete -li nominovat jednotlivé sportovce, týmy nebo stavitele do sportovní síně slávy, navštivte www.scugog.ca.

READ  Scarlett Johansson a Disney opět září na veřejnosti

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.