Spider-Man 2 na PS5 vypadá úplně šíleně

Spider-Man 2 na PS5 vypadá úplně šíleně

Spider-Man 2 začal ubývat a je překvapivé, že i druhý díl dobré hry je skutečně zformován tak, aby byl opravdu dobrý. Mnohem větší mapa obsahuje více New York City a dvě přepínání SPIDER-MEN a nové síly Takaful.

Ale nejbláznivější věc, kterou jsem ze všech těchto kontrol viděl, je ve skutečnosti Mike FitzgeraldInsomniac, který se nyní ve hře podělil o rychlost cestování, která má daleko k přesunům „Spider-Man on the Subway“ z minulé hry.

To je uh, co… se právě stalo? Potřebuji to vidět znovu asi padesát (které vlastním). Převést mapu na skutečné město, kde se Spidey už houpe/létá na webu? Opravdu jsem nic takového předtím neviděl. Někteří to používají jako „výkon PS5!“ Důkaz, i když si nejsem jistý, zda je to nebo je to jen nespavý objekt Na maximum Chytří s jejich technologií.

Obecný význam inspekcí je „je to Spider-Man 1, ale je působivější a rozšířenější“, alespoň než omezená doba inspekce. Viděli jsme, jak kolují obchody o souboj prezidenta s ještěrkou, který se zdá být velmi nespoutaný:

Už jsem řekl, že Spider-Man 2 je velmi důležitá hra pro PS5, i když hluk kolem je poněkud slabý, protože uh, jako 12 dalších úžasných her vydaných v posledních několika měsících. Spider-Man 1 byl nejprodávanější exkluzivitou pro generaci PS4 a tímto způsobem Sony do Spider-Mana 2 vkládá velké naděje.

K dnešnímu dni to vypadá, jako by všechny díly byly připraveny na představení hry podle očekávání. Insomniac se stal jednou z nejmocnějších vývojářských společností v tomto odvětví, která poskytuje inovativní a velmi působivé hry s malým nebo žádným zpožděním. Není divu, že je Sony přimělo pracovat na třech nebo více projektech najednou.

Spider-Man 2 je největší hrou Sony pro tento rok, i když Starfield nedávno absorboval veškerý kyslík z místnosti s věčnými diskusemi o její kvalitě a o tom, zda představuje novou éru pro první hry Xboxu. Samozřejmě, Sony zůstalo v této éře navždy, opravdu, a Insomniac nedávno vedl vedení se Spider-Manem 1 a Ratchit and Clank. Musím věřit, že si Spider-Man 2 udrží svou vysokou kvalitu pásku, a pak se všichni můžeme obrátit na to, jaká by bláznivá hra Wolverine měla mít klasifikaci M, na které poté pracují. Nyní Který Bude to něco, co bude vidět.

READ  Games Done Quick ruší událost na Floridě kvůli zákonům „Neříkejte gaye“.

Následuj mě Na Twitteru, Vlákna, Youtube, A Instagram.

Beru své sci-fi romány Série Hiro Keeler A Trilogie.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *