Hrací den: Španělsko hostí Švýcarsko, Portugalsko sech

23. září 2022 GMT

Podívejte se, co se v sobotu děje v evropském fotbale:

Liga národů:

liga A

Španělsko hostí Švýcarsko v Zaragoze a touží po vítězství, aby zůstalo na špici své skupiny před možným soubojem vítěz-ber-všechno s Portugalskem o místo v posledních čtyřech červnové Lize národů. Španělsko může porazit Švýcarsko a Portugalsko si může zajistit skupinu A2, pokud v Praze prohraje s Českou republikou. V opačném případě o postupujícím vítězi skupin rozhodnou Španělsko a Portugalsko, když se v úterý střetnou v Praze. Cristiano Ronaldo a šest hráčů Portugalska mají dostat rezervaci, aby nastoupili v příštím zápase proti Španělsku. Češi mají náskok jediného bodu před Švýcary, oba se snaží vyhnout sestupu na posledním místě.

liga B

Norsko, Skotsko a Izrael Erlinga Hollanda postoupily do první úrovně Ligy národů a postoupily do posledního kola zápasů ligy B. Norsko vede ve skupině B4 o tři body před Srbskem, posiluje ho pět branek z Holandska. Norsko navštíví Slovinsko, zatímco Srbsko hostí Švédsko. Izrael vede skupinu B2 s pěti body a postoupí výhrou proti Albánii. Skotsko, které navštíví Irsko, vede skupinu B1 o dva body před Ukrajinou před Arménií. Týmy, které vyhrají své skupiny, mají bonus navíc – při losování skupinové fáze mistrovství Evropy 2024 musí skončit na druhém místě.

___

Také na AP Soccer: https://apnews.com/hub/soccer a https://twitter.com/AP_Sports

READ  Jak Diogo Dalot skóroval dvakrát, když Portugalsko křižovalo k vítězství v Lize národů 4:0 nad Českou republikou – ŽIVĚ

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.