Soukromá škola v Alabamě byla v pondělí uzavřena kvůli chřipce

Soukromá škola v Alabamě byla v pondělí uzavřena kvůli chřipce

Soukromá škola v okrese Blount byla v pondělí uzavřena poté, co se u velkého počtu studentů objevily příznaky podobné chřipce. . Škola také nebude poskytovat služby následné péče. ZŮSTAŇTE SI: Nejnovější titulky a počasí z WVTM 13 Škola očekává, že znovu otevře a obnoví výuku ve středu 15. listopadu. Příspěvek školy na sociálních sítích zčásti zněl: „Chceme se ujistit, že chápete, že i když máme mnoho studentů a zaměstnanců, kteří jsou stále nemocní chřipkou, přijímáme veškerá opatření, abychom zajistili zdraví a bezpečnost našich studentů. z tohoto důvodu a protože „Z velké opatrnosti jsme se rozhodli pokračovat ve výuce až ve středu ráno.“ WVTM 13 On The Go: Stáhněte si naši aplikaci zdarma

Soukromá škola v okrese Blount byla v pondělí uzavřena poté, co se u velkého počtu studentů objevily příznaky podobné chřipce.

V prohlášení zveřejněném na Facebooku Mount Pleasant Christian School uvedla, že se rozhodla zavřít v pondělí a bude také uzavřena v úterý 14. listopadu ze zdravotních důvodů. Škola také nebude poskytovat služby následné péče.

Zůstaňte informováni: Nejnovější titulky a počasí z WVTM 13

Škola předpokládá znovuotevření a obnovení vyučování ve středu 15. listopadu.

„Chceme se ujistit, že rozumíte tomu, že i když máme mnoho studentů a zaměstnanců, kteří jsou stále nemocní chřipkou, přijímáme veškerá preventivní opatření, abychom zajistili zdraví a bezpečnost našich studentů. Z tohoto důvodu z velké opatrnosti „Část příspěvku školy na sociálních sítích. Rozhodli jsme se obnovit vyučování až ve středu ráno.“

WVTM 13 na cestách: Miluju sušenky

READ  Astronomové nakreslili hřbitov mrtvé hvězdy v Mléčné dráze

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *