Simoiben Academy Kaduna oznámila přestup Solomona Johna na stranu vysoce létající České republiky

Simoiben Academy Kaduna oznámila přestup Solomona Johna na stranu vysoce létající České republikyRychle rostoucí fotbalová akademie Simoiben Football Academy se sídlem v Kaduně oznámila přestup absolventa Salomona Johna do Češky Milady Boleslawové, která v minulé sezóně skončila třetí v lize. OwnGoalNigeria.com zprávy.

V minulé sezóně byl 22letý hráč na kontě českého Vlašima ve druhé lize po bezplatném přestupu z akademie Simoiben, která mu poskytla záchranné lano tím, že ho vytrhla z nigerijské profesionální fotbalové ligy Remo Stars.

Prezidentka akademie, paní Sarah Moses Simonová, uvedla, že jejich rozhodnutí odstranit ho z Remo Stars se nyní vyplatilo a poděkovala svému manželovi Mosesi Simonovi za jeho podporu při realizaci dohody. Možný.

“ Vrátil se z Portugalska a zůstal tři měsíce doma v Kaduně, než nastoupil v tréninkovém utkání proti mému manželovi. Proběhly rozhovory o jeho budoucnosti, oslovili jsme Remo Stars a uzavřeli jsme dohodu, která vedla k našemu rozchodu s nějakou hotovostí, což by bez podpory mého manžela nebylo možné, protože jsme v oboru stále velmi mladí,“ řekla. OwnGoalNigeria.com.

Lawrence Shimawe Ukenum se připojuje k lotyšskému týmu FC Daugavpils, akademie už podruhé dokončila jeho přestup za 48 hodin.

Očekává se, že před koncem přestupního období podepíší další kontrakty s obráncem Nigérie U20 Benjaminem Fredrickem.

Emmanuel Michael z Nigérie U17 a Nicholas Jonathan z U20 by se také měli v příštích měsících přesunout do evropských týmů.

Ube Waziri
READ  Hvězda West Hamu Thomas Suzek popisuje zákaz deseti her pro Ontreja Kudelu z České republiky jako „absurdní“

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *